Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Šokující objev vědců: Tihle jsou již důchodci!

Lucie Králová: Jediná z ´důchodců´ už má dítě
 (Autor: Jiří Rubeš)
Autor: ČTK, hlo - 
16. března 2009
13:40

Američtí vědci přišli se šokujícím objevem: Ve 27 letech začíná člověk stárnout! Sexy české celebrity jako Kateřina Kristelová (27), Milan Baroš (27) nebo Helena Zeťová (28) jsou tedy již vlastně důchodci!

Už ve 27 letech začíná podle amerických vědců stáří. I když se to mnohým může zdát neuvěřitelné, tak právě v tomto věku podle studie Virginské univerzity začínají slábnout některé mentální schopnosti lidí. Přišel s tím americký deník The Daily Telegraph.

Mnoho sexy českých celebrit, kterým byste to, že již stárnou, rozhodně nehádali, jsou tedy již vlastně babičkami a dědečky! Příkladem může být sexy moderátorka Kateřina Kristelová (27), fotbalista Milan Baroš (27), bývalá miss Lucie Králová (27) nebo zpěvačka Helena Zeťová (28). Té k jejím prvním stařeckým vráskám teď navíc přibyly dva monokly. Zmlátil ji totiž údajně její nevlastní otec Lešek Semelka. Více čtěte zde.

Vrcholu dosahují mentální schopnosti člověka ve 22, o pět let později se některé z nich začínají zhoršovat. Podle profesora Timothyho Salthouse výsledky studie prokázaly, že s prevencí proti následkům stárnutí by se mělo začít mnohem dříve, než lidé dosáhnou důchodového věku.

The Daily Telegraph připomíná, že věk 27 let nemá zrovna nejlepší pověst. Přesně takhle staří zemřeli mnozí populární muzikanti, například Jimi Hendrix, Jim Morrison, Brian Jones, Janis Joplinová a Kurt Cobain. Dlužno ovšem dodat, že často svůj díl viny na smrti nesla v jejich případě konzumace drog, případně alkoholu.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Zobrazit celou diskusi