Vítězové Slavíka slavnostně nakrojili dort a při té příležitosti si jej i sami naservírovali. Lucie Bílá se ani neobtěžovala talířkem a vidličkou a rovnou si kousek dortu nabrala svou soškou slavíka. Bílá se na samotném večírku moc dlouho nezdržela. Stejně jako Karel Gott. Oba museli z večírku dříve odejít, protože je ještě čekalo živé vysílání na české televizi v Noci s Andělem. To Gottova manželka Ivanka ještě chvíli zůstala a dál se bavila ve společnosti svých známých.

V krásném outfitu, který jí ušila kamarádka její mámy, jsme potkali zpěvačku Ewu Farnou. Moc jí to slušelo, bylo vidět, že i nějaké kilo zhubla.

Tak trochu opuštěným dojmem působila zpěvačka Lucie Vondráčková, která opravdu přišla v „bačkůrkách“ crocs. I když tvrdí, že zdravotně už je v pořádku a bolesti už nemá, vypadala poměrně unaveně.

Naopak rockerka Marta Jandová jenom zářila. Stala se Skokankou roku v kategorii zpěvačka a náležitě si toto ocenění užívala. „Moje reakce jsou radost, radost, radost, až jsem si pak říkala, že jsem se mohla trošku víc krotit a ovládnout se a ne vyletět ze sedadla s hlasitým jóó, no ale je to moje první česká cena, takže je to pro mě velký úspěch,“ popsala Blesk.cz své dojmy z vítězství Jandová.

Také si nešlo nevšimnout zajímavého outfitu zpěvačky, mnohé přítomné napadalo, že pod tím korzetem má snad plavky! Z korzetu jí totiž nápadně vylézala podprsenka.

„ Ne, plavky to nejsou, je to něco podobného, ale plavat se v tom opravdu nedá, možná to jen připomíná tím střihem do trojúhelníku, byl to můj nápad si to takhle zkombinovat, rychle jsem na sebe něco oblékla, nebyl na to čas koupit si něco speciálního, stihla jsem si koupit jen nové boty na 12 cm podpatcích“, řekla Jandová ke svému výběru oblečení.

Skupina Nightwork si party užívala, kluci byli samý vtípek, ale tak trochu zapomínali na své drahé polovičky. Herečku Marthu Issovou, přítelkyni Jakuba Prachaře, jsme našli ve společnosti herečky Markéty Frösslové, přítelkyně Vojty Dyka, jak společně vyhlíží své partnery. Po hodině čekání to vzdaly a odešly z prostoru šaten. Dole u východu, kde se mohlo kouřit, si dávali dostaveníčko i kluci z kapely Divoký Bill, kteří si večer zpestřili jointem.

Fotogalerie
21 fotografií