Úterý 7. května 2024
Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství
Zataženo, déšť 15°C
Vzdělání
Obor
Pracovní poměr
Provoz

Podivín
Operátor CNC obráběcího centra

Obor:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Počet volných míst:
1
Provoz:
Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
Pracovní poměr - plný
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání:
od 1. června 2019 do neurčito
Mzdové rozpětí:
od 20 000 Kč/měsíc 30 000 Kč/měsíc
Poznámka:
Náplň práce: obsluha a seřizování CNC strojů vícestrojová obsluha upínání a vyrovnávání obráběných částí materiálu kontrola materiálu i hotového polotovaru Požadujeme: SOU, SŠ vzdělání ve strojírenském oboru orientace v technické dokumentaci praxe na obdobné pozici výhodou průkaz obsluhy VZV výhodou zodpovědný přístup k práci, pečlivost schopnost týmové práce a kooperace Nabízíme: perspektivní a zajímavé zaměstnání v prostředí středně velké strojírenské společnosti místo výkonu práce Podivín pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení práce ve 2 směnném provozu stravenky, prémie, 25 dnů dovolené, firemní akce, školení nástup od 1. 6. 2019 Zájemci se mohou hlásit na tel.: 606789320 nebo e-mailu: s.kurkova@scottautomation.cz
Společnost
Scott Automation a.s.
IČ: 26291231
Místo výkonu práce
Úlehlova 36/49, 691 45 Podivín
Kontakt:
Bc. Soňa Kurková, HR manager, +420 606 789 320, s.kurkova@scottautomation.cz
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Podivín
Dnes
15 °
Zítra
18 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Podivín (obec)

Počet obyvatel s trvalým nebo dlouhodobým pobytem
2 936
Plocha území
1 775  ha
Další statistiky

ÚŘADY

Město Podivín Masarykovo nám. 180/20, Podivín, Jihomoravský kraj, 69145
Další úřady
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy