Pondělí 29. dubna 2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav
Polojasno 22°C
Provoz

Lochenice
Vedoucí prodejny

Obor:
Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Provoz:
Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání:
od 1. února 2018 do neurčito
Mzdové rozpětí:
od 1 017 Kč/měsíc 0 Kč/měsíc
Náplň práce: • vedení kolektivu prodejny • vedení administrativy prodejny • objednávání zboží • odpovědnost za chod prodejny • příprava zboží k prodeji • prodej a nabídka zboží • obsluha zákazníků • zodpovídá za řádný a včasný odvod tržeb a hotovostí • dodržování předepsaných standardů Požadujeme: • vyučení popř. praxe v maloobchodě • znalost práce na pokladně • zodpovědnost a spolehlivost • výborné komunikační a řídící schopnosti • výhodou praxe na vedoucí pozici v maloobchodní prodejně (vedoucí, zástupce vedoucí prodejny) • výhodou zkušenosti s vedením kolektivu Nabízíme • stabilní zaměstnání v české společnosti • stravenky v hodnotě 60 Kč • prémie dle obratu prodejny • příspěvek na praní pracovních oděvů • různorodou práci • nástup dle dohody a možností uchazeče • vstupní zaškolení přímo na prodejně
Společnost
H R U Š K A , spol. s r.o.
IČ: 19014325
H R U Š K A , spol., s.r.o. - MO prodejna č. 680, Lochenice 91, 503 02 Předměřice nad Labem
Kontakt:
Zdeňka Čechová, inspektorka MO, +420 725 500 687,
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Lochenice
Dnes
23 °
Zítra
24 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Lochenice (obec)

591
Plocha území
617  ha

ÚŘADY

OBEC LOCHENICE Lochenice, Královéhradecký kraj, 50302