Pátek 7. května 2021
Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství
Oblačno, déšť 12°C

Reklamace kopaček "po policajtsku"!

Policista si v obchodě potřeboval vyřídit velice neodkladnou záležitost - reklamaci kopaček
Policista si v obchodě potřeboval vyřídit velice neodkladnou záležitost - reklamaci kopaček  (Autor: Čtenář Blesku)
Autor: Šimon Hradní - 
2. října 2009
07:15

VIDEO: Když se vám něco nového rozbije, asi vyrazíte do obchodu vyřizovat reklamaci ve svém volném čase. Někteří policisté to mají očividně jinak.

Jeden pražský ochránce zákona dopoledne zastavil služebním autem na zákazu zastavení na pražském Smíchově. Zapnul blinkry a místo pomáhání a chránění si šel prostě reklamovat kopačky.

Podle čtenáře Blesku, který byl v tu dobu v obchodě se sportovními potřebami, přišel policista ve středu před polednem do prodejny a ptal se po svých kopačkách , které 1. září reklamoval. Zboží nedostal, tak mu vrátili zhruba 900 korun.


Policista si v obchodě potřeboval vyřídit velice neodkladnou záležitost - reklamaci kopaček Policista si v obchodě potřeboval vyřídit velice neodkladnou záležitost - reklamaci kopaček | Čtenář Blesku

Policista si v obchodě potřeboval vyřídit velice neodkladnou záležitost - reklamaci kopaček


Háček je však v tom, že byl v tu dobu ve službě. A i kdyby měl třeba přestávku… Byl v uniformě, k prodejně přijel ve služebním autě, zaparkoval ho přímo u dopravní značky zákaz zastavení, zapnul výstražné blinkry a šel si zařizovat věci!

Zhruba deset minut, které trávil hříšník v obchodě, čekali podle svědka v autě dva jeho kolegové. Asi by to policistovi prošlo, kdyby ho nenatočil jeden ze čtenářů Blesku a video do redakce neposlal…


Policista se nenamáhal zjišťovat, jestli ho třeba někdo neviděl, nastoupil a spokojený odjel pomáhat a chránit! Policista se nenamáhal zjišťovat, jestli ho třeba někdo neviděl, nastoupil a spokojený odjel pomáhat a chránit! | Čtenář Blesku

Ani se nenamáhal zjišťovat, jestli ho někdo neviděl. Nastoupil a spokojeně odjel pomáhat a chránit!


Jak se k celému případu staví pražská policie? „Celou záležitost jsme předali na odbor vnitřní kontroly. Příští týden by měl rozhodnout, jak se případ bude řešit,“ řekla Blesku mluvčí pražské policie Jolana Číhová.

O tom, zda policista zůstane ve službě, rozhodne jeho nadřízený. V obdobném případě, kdy policista zneužil služební vůz k milostnému dostaveníčku, byl on i jeho přihlížející kolega potrestán jen dočasným snížením platu.

spyhnus ( 3. října 2009 11:12 )

jsem ze zizkova,kluci tam je model,treba dump....

quasimodo ( 2. října 2009 18:14 )

Mno tak to si dovolim oponovat. Prave ti co byli utlacovani, zneuzivani, trapeni jdou k policii, aby si mohli na ostatnich ten svuj splin vymlatit. Nejsi ani provni, ani posledni co si tak leci mindraky.

quasimodo ( 2. října 2009 18:13 )

pise se CHLAPI

quasimodo ( 2. října 2009 18:12 )

nech ho, dyt je to policajt neboli organ a organy nesmi nic napadat.

quasimodo ( 2. října 2009 18:10 )

Ty jako policajt vis co je to prace? to vas ucili na pseudoskole?

Zobrazit celou diskusi
Další videa