Za zlomenou závoru rok za mřížemi. Poznáte nezbedníka?

Autor: ana, PČR  - 
19. 2. 2018
08:04

Policisté pátrají po muži, který v Benešově poškodil vjezdovou závoru. Událost se sice stala před dvěma měsíci, ovšem až nyní policisté zveřejnili podobu mladíka, který zřejmě pod rouškou alkoholu a noci sebral svou odvahu a tváří v tvář si šel svou zlost vyříkat s obyčejnou avšak drahou závorou.

Dosud neznámý muž v ulici Pod Brankou v Benešově úmyslně zlomil závoru tím, že ji zlomil. Škoda přesáhla pět tisíc korun a on je tak podezřelý ze spáchání trestného činu poškození cizí věci.

Poznáte ho?

Pomoci by jim ale mohla široká veřejnost. Disponují totiž kamerovým záznamem z místa, na kterém je podezřelý velmi dobře zachycen. Jedná se o muže ve věku mezi 20 až 30 lety, svalnatější postavy a kratších tmavých vlasů. V době činu měl na sobě světlé tričko s krátkým rukávem, v přední části s malým potiskem v oblasti hrudníku, světlé kalhoty a pravděpodobně plátěné boty. Na krku měl silnější kovový řetízek a na levém zápěstí hodinky.

Jakékoliv poznatky k osobě tohoto podezřelého muže, anebo k okolnostem celého případu přijmou policisté obvodního oddělení Benešov osobně, anebo prostřednictvím bezplatné linky 158. Ačkoliv je případ na první pohled banální, muži hrozí rok v chládku.

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa