Blesk rozdává ceny za milion! Vyhrává každý!

Kupte si páteční XXL vydání a vyhrajte skvělé ceny
Autor: red - 
21. března 2013
16:37

Stovky papiňáků, stovky remosek, mixéry a slevy pro každého! To vše přináší páteční speciální vydání v XXL formátu! Nenechte si tuto skvělou příležitost ujít.

Kdo si zítra nekoupí Blesk, udělá XXL chybu. Připravili jsme pro vás soutěž, v níž vyhrává každá správná odpověď. Soutěžit se bude o ceny za milion korun. V pátek konkrétně vás čeká soutěž o 250 papiňáků Tescoma Presto 4,0 l. Vyhrává opravdu každý!

Nepropásněte skvělou šanci. Tahle soutěž bude opravdu pod tlakem! Seznam cen, vše o soutěži a pravidel a k tomu spoustu XXL báječného čtení najdete v pátečním Blesku.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

janapetr22 ( 24. března 2013 16:59 )

jak se ma soutezit dekuji

alena64 ( 23. března 2013 13:07 )

Dobrý den, mám stejný problém. I já bych si ráda u Tescomy objednala, ale jak mám uplatnit 15% slevu???

kalh ( 22. března 2013 13:39 )

Dobrý den,chci se zůčastnit soutěže,ale kod,který jsem dostala od Blesku esemeskou nefunguje.Jedná se o soutěž v dnešním Blesku ceny za miliony.Ráda si od Tescomy objednám,ale sleva mi nejde uplatnit,vyhrála jsem nebo??????Nerada bych,aby mě Blesk zklamal!!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud