Už máte pod čepicí? Získejte slevy a vyhrajte zájezd za 45 000

Páteční vydání deníku Blesku má pro vás speciální dárek – čepici plnou slev! Pokud ji ještě nemáte, pak neváhejte a v nejbližším stánku si Blesk kupte. Prostřednictvím této čepice totiž získáte každý den v prodejnách Billa až do 23. prosince speciální slevu. A navíc s ní můžete soutěžit o 3 zájezdy v hodnotě 45 000 korun.
Jak slevy získat? Kupte si každý den deník Blesk. V něm najdete slevový kupon. Ten vystřihněte a v Čepici plné slev přijďte do prodejen Billa. Ušetříte tak až tisíce korun!
Jak soutěžit o zájezdy za 45 000 korun?
Čepice plná slev vám také může vyhrát jeden ze tří zájezdů v celkové hodnotě 45 000 korun. Stačí se jen zapojit do fotosoutěže Blesk.cz o nejvtipnější snímek. Jak na to?
1. Vyfotografujte své blízké nebo nechte vyfotit sami sebe s čepicí Billa. Důležité je,a by fotka byla co nejvtipnější, vaší fantazii nic nebrání. Doporučená velikost fotografií je 1830 x 2151 px. Povolen je pouze formát jpeg a maximální velikost souboru nesmí přesáhnout 10 MB.
2. Od 15. 12. najdete od 12:00 hod. na stránkách www.blesk.cz/cepice galerii, kde kliknete na Přihlásit se do soutěže“. Pak se zaregistrujete
3. Vytvoříte fotogalerii, do které můžete vložit maximálně 5 fotek. Ke každé fotografii přidejte vtipný titulek a popisek
4. Vložením fotek dáváte souhlas s pravidly soutěže, které najdete zde
Průběh soutěže
1. Přihlásit do soutěže se můžete od 15. 12 2011 od 12:00 hod. Možnost přihlásit se končí 5. 1. 2012 ve 12:00 hod.
2. Od 6. 1. 2012 od 12:00 hod. do 13. 1. do 12:00 hod. bude probíhat internetové hlasování
3. Celkem 30 fotografií, které dostanou nejvíce hlasů při internetovém hlasování, postupuje do druhého kola
4. Od 16. 1. 2012 od 12:00 hod. do 23. 1. do 12:00 hod se uskuteční hlasování prostřednictvím SMS hlasů. První tři soutěžící, kteří získají nejvíce SMS hlasů, vyhrávají 3 zájezdy v celkové hodnotě 45 000 korun
Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.