Na pláži ve Španělsku se vylodilo přes 30 migrantů. Utíkali turistům přes ručníky

Autor: bud - 
29. 8. 2018
18:00

Nepříjemný zážitek mají za sebou místní obyvatelé i turisté, kteří trávili volný čas na pláži Fontanilla na jihu Španělska. Nečekaně k ní totiž připlul člun plný migrantů, ti vyskákali na pláž a rozběhli se směrem do vnitrozemí, aby se ztratili autoritám. Informoval o tom deník Daily Mail s tím, že některým lidem migranti pošlapali ručníky.

Loď s více než třicítkou migrantů připlavala k pláži a ještě před zastavením z ní začali vyskakovat migranti. Video, které zveřejnil Daily Mail, ukazuje, že uprchlíci se prodrali mezi lidmi užívajícími si odpočinek u moře a utíkali pryč. Někteří turisté jim mávali nebo jim nabídli vodu.

Policie uprchlíky chytila

Incident se stal na pláži Fontanilla na jihu Španělska, a to v regionu Andalusie. Policie pak podle dostupných informací všechny chytila, mezi migranty byli hlavně mladí muži a také 13 dětí. Z větší části šlo pravděpodobně o lidi z Maroka.

Podle místních médií od minulého pátku připlulo k pobřeží španělské Andalusie nejméně 500 migrantů na 18 různých lodích. Podobný incident se stal před dvěma dny i na pláži vzdálené několik kilometrů, kdy po moři přijel člun s 50 osobami.

Několik desítek migrantů připlulo před měsícem také na španělskou pláž Zahora. Vyskákali z lodě, podívejte se:

Video Šok na pláži v dovolenkovém ráji: Z člunu vyskočili migranti a běželi pryč. - Reuters

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa