Afghánský žadatel o azyl znásilnil chlapce (4) na záchodě uprchlického centra v Německu

Afghánský migrant znásilnil čtyřletého chlapce na WC uprchlického centra.
Autor: shp - 
17. 8. 2016
22:45

Zatáhl ho na WC a tam ho drsně orálně znásilnil! Dvaadvacetiletý migrant z Afghánistánu stanul u německého soudu, protože je obviněn ze zneužití teprve čtyřletého chlapečka v uprchlickém centru ve městě Boostedt. Chudák nebohé dítě…

U soudu zaznělo, že otec čtyřletého chlapečka z Iráku spatřil před záchodovou kabinkou boty svého syna. Hned vedle byl přitom pár bot pro dospělého. Když se zděšením přiběhl a začal zběsile klepat na dveře, všiml si, že má jeho dítě kalhoty dole.

Afghánec poté otevřel a vyděšenému otci řekl, že jenom jeho synovi pomáhal na toaletě s vykonáním potřeby. Rodič tomu nejdříve uvěřil. Jenže poté se syn svěřil mamince s tím, že ho muž na záchodě orálně znásilnil.

Navíc vyšlo najevo, že měl Afghánec komplice (29), který pochází ze stejné země jako on. Ten dokonce pohrozil s nožem v ruce bratrovi (8) znásilněného, ať se do ničeho neplete. Před záchodem držel hlídku, zda někdo nejde.

Migrant v Německu žádal o azyl. I když soud stále probíhá, lze už nyní pochybovat, že ho dostane. Znásilnění dětí uprchlíky v Německu i Rakousku přibývá. Nechvalně proslulý je případ iráckého migranta, který ve vídeňském bazénu znásilnil desetiletého chlapce.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

hafblaf ( 25. listopadu 2018 21:36 )

Hodit do moře a plav odkud jsi přišel.

prycsnima ( 17. srpna 2016 22:57 )

 Všechny sluníčkářky a vítačky nahnat do uprchlických ubytoven a povinně nechat posloužit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa