„Afroradní“ vyzývá ve videoštafetě islámobijce Konvičku. Dočká se odpovědi?

Teplický radní Dominik Feri se zapojil do videoštafety na téma uprchlíků. A hned položil otázku Martinu Konvičkovi z Bloku proti islámu.
Autor: kle - 
2. 11. 2015
05:30

Devatenáctiletý teplický radní Dominik Feri, který nedávno upoutal pozornost svým dotazem na uprchlíky směrem k prezidentu Miloši Zemanovi v pořadu Blesku, pořádá další akci. Na Facebooku se zapojil do videoštafety na téma migranti a vyzval k tomu i Martina Konvičku z Bloku proti islámu. Otázka byla jasná: Pomohl byste muslimovi v nouzi? 

Pravidla „Islam bucket challenge“ jsou jednoduchá. Debata se vede ve virtuálním veřejném prostoru, a to jak s názorově spřízněnými lidmi, tak s oponenty. „Natočte video, nominujte tři své přátele a nechte je zodpovědět otázku týkající se stavu společnosti, uprchlické krize či islámu. Nominovaní nechť otázky zodpoví, tagnou událost a nominují další,“ uvádí se k pravidlům.

Islam Bucket Challenge #4

Do Islam Bucket Challenge nominuju Michael Skřivan Jaroslav Cerman Jan Vrobel Martin Konvička Michal Zlatkovskýsnažte se, pánové :( https://www.facebook.com/events/748092845318400/

Posted by Dominik Feri on 28. říjen 2015

 

Dominik Feri, známý svou nedávnou slovní přestřelkou s prezidentem republiky Milošem Zemanem, je iniciátorem akce. Mimo jiné v jejím rámci vyzval „samotného Martina Konvičku, aby odpověděl na dotaz, zda by pomohl muslimovi v nouzi“.

O tom, že je celá videoštafeta míněna napůl v odlehčeném duchu, vypovídá poznámka na stránce události: Výtěžek jde na podporu potřebných. Příspěvek proveďte ve víčkách nebo bezkontaktně v modleních směrem k Mekce.

Podívejte se, jak to celé začalo:

Video Máte hezký účes, chválil Zeman Feriho. V 90 letech mu zaštítí narozeniny. - Blesk TV

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa