Uprchlíci se Slovákovi dobývali do kamionu: Musel na ně naběhnout s tyčí

Otřesné záběry ze zahraničí plní sociální sítě. Tentokrát natočili Češi na video opravdu neuvěřitelnou věc – uprchlíci se snažili dostat do slovenského kamionu. Řidič si jich všiml a naběhl na ně s tyčí. Dva z nich už ale byli uvnitř!
Situace v Calais ve Francii začíná být čím dál tím horší. Uprchlíci se tady – ale ostatně i jinde v Evropě – snaží dostat do kamionů, aby nepozorováni přejeli hranice. To, co uvidíte na videu, ale nemá obdoby.
Záznam začíná ve chvíli, kdy se tři uprchlíci dobývají do slovenského kamionu. Dva vlezou dovnitř, třetí za nimi zavírá dveře. Jenže to nestihne – z kabiny vyběhne řidič a jeho spolujezdec a na uprchlíka se ženou s tyčí.
Muž prchá a řidič otvírá návěs. Vytáhne jednoho uprchlíka, pak i druhého. Mezi spolujezdcem a odvážnějším běžencem dochází k potyčce, ale nakonec to migrant vzdává a odchází.
Migranti se z Calais chtějí dostat přes kanál do Anglie, mnoho z nich tedy volí právě kamiony – často při útěku poničí i plachtu návěsu. Celá věc je velmi nebezpečná jak pro samotné uprchlíky, tak i pro řidiče kamionů. A vše se jen zhoršuje!
Tohle video natočil můj syn, v Callais ve Francii...Obrázek o imigrantech si udělejte sami.Sdílejte.
Posted by Tana Dvoracek on 21. červen 2015
Blbečkové, co to natáčeli, by měli dostat klackem. A to proto, že v tom nechali svoje slovenské kolegy. Jenom seděli v kamionu a klepali se, aby nevlezli k ním. Jezdil jsem hodně let a kolegialita mezi řidičema kamionu vymizela příchodem "traktoristů" na kamion.