Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Zpříjemněte si Velikonoce audio knihou: Akce Blesku 1 + 1 zdarma

Vybírejte z nabídky audio knih a k nákupu jedné získejte druhou zdarma.
Vybírejte z nabídky audio knih a k nákupu jedné získejte druhou zdarma.  (Autor: Blesk)
11. dubna 2020
12:52

Ačkoli by se mnozí nejraději viděli na výletech, či trávili Velikonoce s rodinou, nařízená opatření vlády proti šíření koronaviru to letos bohužel neumožňují. Na druhou stranu však máte tolik času pro sebe, jenž můžete trávit doma, tak proč si ho nezpříjemnit poslechem audioknih. Máme pro vás speciální nabídku – při koupi jedné audioknihy v naší eshop trafice kiosek.cz dostane druhou zdarma.

A že je z čeho vybírat. Koho láká napětí, může sáhnout po detektivkách a thrillerech z pera Andrewa Maynea . Bestsellery Šelma, Hračkář či Teorie vraždy nesmí žádný milovník tohoto žánru minout. Načteny jsou Zdenkem Velem. Herec Pavel Soukup propůjčil hlas populárním knihám Stephana Ahnhema Devátý hrob, Oběť bez tváře, Osmnáct pod nulou a Motiv X.

Nemůže pochopitelně chybět Kříďák a Jáma od C. J. Tudora, či mrazivý Loutkář a Konec hry od Daniela Colea. Kompletní přehled detektivek najdete zde.

Velký výběr je zde také českých autorů. Nechybí Bára Nesvadbová a její Momentky či Hovory s doktory, bestseller od Anny Bolavé Do tmy či Rodinné povídky oblíbené Aleny Mornštajnové, nebo Vieweghovy Povídky o nelásce.

Nechybí ani životopisné knihy, ty vyprávějí příběh Petra Sagana, Petra Čecha či Jeho Svatosti Dalajlámy. A rozhodně si vyberou i dětští posluchači. Vybírejte a objednávejte zde.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi