„Na cestě za lepší zemí mě černá díra Tomia zdržovat nebude,“ padlo z úst českého kosmonauta

Autor: nguan - 
30. července 2019
09:45

Míra Čech spolu se svým synem a manželkou už překročili oběžnou dráhu Země a dle jeho slov již jen čekají, až k nim nová planeta doputuje sama. Vesmírný modul Václav Klaus 2, zdá se, plní svou funkci tak, jak má. Idylické chvíle při pohledu na hvězdy a planetu jim ale znenadání zhatí Tomia, černá díra, která nejenže pohlcuje vše, co se objeví v její blízkosti, ale zároveň vyzařuje nebezpečné záření.

Gravitační pole černé díry Tomii zachytilo vesmírný modul Václav Klaus 2. Dojde ke kolizi? Sledujte 9. pokračování satirického seriálu Český vesmír ve videu níže:

Kdo je Míra Čech?

Tento vynálezce a objevitel se již na základní škole potýkal s vadou řeči, která ho dostala do mnoha nepříjemných situací. I proto se zaměřil především na sebevzdělávání. Mezi témata, která ho nejvíce zajímala, patřila zejména fyzika, matematika, chemie a praktická věda. Řemeslnou zručnost získal na studiích truhlařiny a zámečnictví. Studoval VUT v Brně, ale nedokončil ji – rovnou se vrhl na dráhu vynálezce a objevitele. Oženil se s Jaruškou Novákovou a mají spolu syna. Jeho základním mottem je: Rodina, vlast, věda!

Jak celý jeho projekt dopadne? Mírovu cestu sledujte zde!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jardahl87 ( 30. července 2019 20:31 )

Je to vypocený vemeno !!!

al.bunda ( 30. července 2019 12:50 )

To se stává když někomu jebe z chlastu

dzelo ( 30. července 2019 10:26 )

Zase jeden ztroskotanec a všeuměl, který nic neuměl. Ať táhne kam ho to táhne ani pes po něm neštěkne!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud