Benzin a nafta zdražují. Kde natankujete nejlevněji?

Benzin a nafta tiše podražily. Kde natankujete nejlevněji?  (Autor: ČTK)
Autor: ČTK - 
19. října 2017
07:45

Ceny pohonných hmot v ČR od minulého týdne mírně vzrostly. Nejprodávanější benzin Natural 95 zdražil pouze o haléř na průměrných 30,23 Kč/l. Jeho cena se už více než měsíc téměř nemění. Litr nafty se pak prodává v průměru za 29,21 Kč/l, což je o čtyři haléře více než minulou středu. Vyplývá to z údajů firmy CCS, která ceny sleduje.

Nejdražší benzin zůstává i nadále na Vysočině, kde vyjde průměrně na 30,81 Kč/l. Jen o tři haléře nižší je jeho průměrná cena v Praze. Nejméně se za benzin platí v Libereckém kraji, a to v průměru 29,86 Kč/l. Pod 30 korunami je jeho cena ještě v krajích Jihočeském, Karlovarském, Královéhradeckém a Ústeckém.

Nejdražší naftu tankují motoristé rovněž na Vysočině. Tamní čerpací stanice si za litr účtují průměrně 29,93 Kč/l, v hlavním městě je to o čtyři haléře méně. Naopak nejnižší cena dieselu je v Královéhradeckém kraji, kde se platí v průměru 28,76 Kč/l.

rockyshowman ( 19. října 2017 12:11 )

Lidé, volby klepou na dveře, nenechte se odradit. Tihle, co nemají děti by chtěli měnit svět! Takoví nemají žádnou zodpovědnost vůtči národu, přírodě a zemi. Jen parazitují. Fůj. Volte ty kteří chtějí zachránit tuto zemi !!!! Volte takové, kteří pro tuto zemi něco chtějí udělat. A je mi to jedno, zdali to bude koalice SDP, ANO a KSČM. Ostatní nás pouze dostali do bídy !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud