Kvůli opravám zavřou dálnici D1. Kudy odpoledne neprojedete?

Autor: ČTK, ula - 
11. března 2017
08:39

Dálnice D1 mezi Jihlavou na 112. kilometru a Velkým Beranovem na 119. kilometru se dnes večer uzavře kvůli bourání dálničního nadjezdu u Měšína. Provoz by měl být obnoven v neděli dopoledne.

Uzavírka směrem na Prahu i na Brno začne dnes ve 20:00 a potrvá přibližně do nedělních 10:00. Auta budou tento úsek objíždět přes Jihlavu.
Podle ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) je důvodem demolice nevyhovující šířka nadjezdu. Noc na neděli byla pro uzavírku vybraná kvůli slabší dopravě na dálnici. Objízdná trasa bude vyznačena. Ve směru na Brno budou auta z D1 sjíždět před Jihlavou na silnici I/38, do Jihlavy vjedou po silnici II/523 v Jiráskově ulici a dál budou pokračovat po silnicích II/602 a II/353 přes Velký Beranov.

Podívejte se na dálnici D1 z výšky: Tohle se stane, když řidiči včas nepřezují svá auta

Video Dron nad zasněženou D1: Kolony kvůli letním gumám - David Malik, Matěj Šrám

Počítejte s omezením už od 17 hodin

Omezení v místě demolice mostu začnou na dálnici už dnes od 17:00, kdy bude doprava v obou směrech kolem 116. kilometru D1 stahována do jednoho jízdního pruhu. V jednom pruhu budou auta tímto místem projíždět také po ukončení úplné uzavírky v neděli, a to do 19:00.

D1 se neustále opravuje, podívejte se, jak ministr dopravy Dan Ťok ve studiu Blesk.tv vysvětlovat, proč se opravy vlečou:

Video Dan Ťok ve Studiu Blesk: Proč práce na D1 v noci stojí? - Blesk TV

Havárie, nehody, uzavírky a opravy na D1:


 

myras ( 11. března 2017 08:56 )

Eeeeeeeeeeeee eeeeeeee eeeeeeeeeee asi tak. No to jsi nám toho namektal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud