Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Zataženo, déšť 7°C

Loket rájem filmařů: Natáčela se tu další vánoční reklama! Zahrály si i Nebušice a Louny

Autor: haj - 
23. listopadu 2016
06:00

Světoví filmaři se asi zamilovali do České republiky. Nejenže se zde natáčelo mnoho slavných celovečerních filmů, ale teď naše města můžeme vídat dokonce i v reklamních spotech. Vánoční atmosféry Nebušic, Loun a Lokte využila značka Coca-Cola, poslední jmenovaná lokalita si navíc zahrála i v reklamě na čokoládu.

Zatímco česká Kofola si v období Vánoc vystačí už mnoho let s oblíbenou reklamou se zlatým prasátkem, známější Coca-Cola každý rok překvapí novým globálním spotem, v němž téměř vždy vystupuje Santa Claus.

Pod letošní reklamou je podepsána španělská agentura Sra.Rushmore, jenž příběh chlapce, který každého obdaruje limonádou a zlepší mu tak náladu, zasadila do kulis České republiky. Konkrétně se šot vysílaný po celém světě natáčel v Nebušicích, Lounech a také v Lokti, který filmařům posloužil i v případě vánoční kampaně na známou čokoládu Milka.

Spot již nyní můžete vidět na kanálech stanic Nova, Prima a Barrandov, od 11. prosince na něj bude navazovat ještě přídavek (tzv. tag) o zhruba 15 vteřinách. Ten podpoří putování již tradičního Coca-Cola Vánočního kamionu, který se na cestu vydá v sobotu 26. listopadu. Svoji tour po Česku ukončí dva dny před Štědrým dnem.

 

 

soorry ( 23. listopadu 2016 08:14 )

Zlaté prasátko je jen jedno a to naše. Česká romantika, jak se chodilo pro stromky do lesa, a nostalgie, že je pořád na obrazovkách. Díky za ni.

Zobrazit celou diskusi