Kickboxer, který rozmlátil ferrari: Byl vicemistr světa, pak prý začal mlátit lidi

Autor: dce - 
3. 6. 2015
13:47

Několikrát se stal vicemistrem světa v kickboxu, měl skvěle nastartovanou sportovní kariéru, ale pak se všechno zvrhlo – řeč je o Tomášovi M., mladíkovi, který v pondělí večer rozmlátil za asistence svého kamaráda Filipa N. luxusní půjčené ferrari v polích u Hostivice. Co se s ním vlastně stalo?

Tomáš M. (24) býval dřív jen kluk se zálibou v kickboxu. Nakonec to v tomto bojovém sportu dotáhl daleko – byl trojnásobným mistrem a dvojnásobným vicemistrem světa, čtyřnásobným mistrem Evropy ve své kategorii. Jenže pak se něco zlomilo.

Před dvěma lety si svoje naděje na slibnou kariéru mezi vrcholovými sportovci zkazil. Podle slov zdroje Blesku byl Tomáš velmi agresivní vůči lidem, kteří mu nic neudělali. „Opakovaně někoho napadal na ulici,“ prozradil Blesku zdroj.

Vše se ještě zhoršilo, když se namočil do drog! Podle místních ho rodiče – zejména matka – neustále tahala z průšvihů. „Nakonec ho ze SKS Kladno (sportovní klub, kde Tomáš trénoval, pozn. red.) vyhodili,“ dodal zdroj. A vše se teď vyhrotilo, když Tomáš spolu se svým kamarádem Filipem rozmlátil luxusní káru v poli.

K nehodě došlo v pondělí ve večerních hodinách poblíž Hostivice. Ferrari 599 GTB mělo být půjčené, řidič kvůli vysoké rychlosti nezvládl řízení a vyjel ze silnice do pole. Po cestě porazil ještě pár stromků. Na autě je škoda, která jde do milionů.

Doporučujeme
chosecko ( 6. června 2015 00:50 )

 ***i kdyby ste se radeji starali samy o sebe..asi závidíte co..ubožáci..este ze se jim nic nestalo to bych každýho ***a co by měl nějaký kecy osobně zapálil..mamomrdi pochcaný🙈🙉🙊

naser ( 3. června 2015 15:41 )

Ukapla ti slina na capslock. Proc by mela bulvar zajimat pravda?

tomik007 ( 3. června 2015 15:25 )

bez se najist - nevypadas moc dobre

socky.z.blesku ( 3. června 2015 15:21 )

★ Dobrý den , jak vám mohu pomoci ? ★ Co jsem to chtěl ???....jóóó ,nemáte hlad ?

joudajoudovy ( 3. června 2015 14:48 )

a co pojistovna? uz se zacala zajimat, zda se nejedna o pojistovaci podvod? ferous v pujcovne zacal usychat, model jiz neni in, tak s nim, sikovne, sup do srotu a chehctaky se vrati.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa