Muž na Břeclavsku spadl do jímky, v nemocnici zemřel

Dělník (†55) se v pátek zřítil do jímky v čistírně odpadních vod na Břeclavsku a posléze zemřel. (Ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
24. května 2015
12:34

Ve Fakultní nemocnici v Brně-Bohunicích zemřel v noci na sobotu dělník (†55), který se v pátek zřítil do jímky v čistírně odpadních vod v Tvrdonicích na Břeclavsku. Podle svědků byl pod hladinou odpadní vody přibližně deset minut.

„Jeho zdravotní stav byl v době, kdy jsme jej převzali do péče, neslučitelný se životem,“ uvedla pro ČTK mluvčí nemocnice Anna Mrázová. Jak přesně se neštěstí stalo, to se zatím neví. Muži se zřejmě udělalo špatně při čištění jedné z jímek v areálu čistírny odpadních vod.

Vytáhli jej z ní jeho kolegové a okamžitě začali s jeho oživováním. Záhy je vystřídali hasiči, kteří dorazili na místo a pokračovali v tom i zdravotníci. Muže se jim sice podařilo částečně oživit, přesto byl jeho stav kritický. Nepomohl ani následný okamžitý převoz do nemocnice, dodala mluvčí. Případem se zabývá policie.

 

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud