Vraždy, drogy a prostituce: 10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!

 • Autor: shp - 
  18. 5. 2015
  18:13

  Přestřelka v texaském městě Waco, po níž zůstalo na zemi v tratolišti krve devět mrtvých, ukázala, jak jsou motorkářské gangy nebezpečné. Blesk.cz zapátral v kriminálních archivech a sestavil žebříček deseti nejnebezpečnějších motorkářských gangů světa. Jestli členy nějakého z nich potkáte náhodou na silnici, raději se jim kliďte z cesty.

 • 1.Hells Angels

  Základna gangu: Fontana, Kalifornie, USA

  Zločiny: Vraždy, výroba, převážení a distribuce drog, napadení, vydírání, praní špinavých peněz, krádeže motocyklů

  10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!
  Nejznámější motorkářský gang světa patří i k těm nejnebezpečnějším. Jeho odnože nalezneme i v Česku, v Praze a Ostravě. Motorkáři Hells Angels spáchali zločiny na šesti světových kontinentech. Jenom v USA je kolem 4000 členů. Hells Angels mezi sebe nepřijímají černochy a kriminálníky souzené za zneužívání dětí.
 • 2.Outlaws

  Základna gangu: McCook, Illinois, USA

  Zločiny: Vraždy, únosy, vydírání, podvody, zastrašování, prostituce, výroba, převážení a distribuce drog

  10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!

  Outlaws byli údajně založeni již v 30. letech minulého století. V USA je kolem 1700 členů rozdělených do 176 amerických a 12 zahraničních odnoží. Podle amerických úřadů kontroluje tento gang většinu středozápadu země. Sami však tvrdí, že na ně zákon nemůže a spoustě obvinění již členové gangu unikli.

 • 3.Mongols

  Základna gangu: Kalifornie, USA

  Zločiny: Vraždy, vydírání, zastrašování, napadení, praní špinavých peněz, distribuce a převoz drog

  10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!

  Gang založený v 70. letech minulého století se inspiroval impériem krvelačného mongolského panovníka Čingischána. Většina z jeho šesti set členů je hispánského nebo indiánského původu, což je staví proti několika gangům. Jejich největším rivalem jsou Hells Angels. Na členy Mongols často narazíte v temných uličkách Los Angeles.

 • 4.Bandidos

  Základna gangu: San Leon, Texas, USA

  Zločiny: Vraždy, praní špinavých peněz, obchod se střelnými zbraněmi, vydírání, nedovolené ozbrojování, výroba, převoz a distribuce drog

  10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!

  „Do pr**le se světem, my jsme lidé, před kterými vás rodiče varovali,“ zněl slogan gangu v 60. letech minulého století. Dnes má tento multirasový gang kolem 2500 členů v 14 zemích na 4 kontinentech. Podle amerického ministerstva spravedlnosti jsou Bandidos rozšiřující se hrozbou v zemi. Jejich konflikty s Hells Angels ohrožují veřejnost.

 • 5.Vagos

  Základna gangu: San Bernardino, Kalifornie, USA

  Zločiny: Vraždy, znásilnění, prostituce, únosy, krádeže, zastrašování svědků, napadení, pojistné podvody, praní špinavých peněz, pašování drog a zbraní

  10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!

  Na veřejnosti o nich není tolik slyšet, ale to neznamená, že nejsou nebezpeční. Právě naopak, od 60. let minulého století počet členů gangu vzrostl už na 300 a i nadále svou působnost rozšiřuje ve Spojených státech a Mexiku. V lásce mají zelenou, ne že by jezdili na ekologicky šetrných motocyklech, jde o barvu gangu. Motorkáře Vagos tak často můžete vidět se zelenými šátky přes ústa.

 • 6.Warlocks

  Základna gangu: Orlando, Flordia

  Zločiny: Vraždy, vydírání, prostituce, praní špinavých peněz, transport a distribuce drog  

  10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!

  Výhradně bělošský a rasistický gang má zhruba 300 členů. Ti často napadají nejenom minority, ale i policisty. Jako ostatní motorkářské gangy jsou zapletení do drog, jejich specialitou je distribuování metamfetaminu.

 • 7.Sons of Silence

  Základna gangu: Colorado, USA

  Zločiny: Vraždy, napadení, pašování drog a zbraní, zastrašování, vydírání, prostituce, praní špinavých peněz

  10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!

  Rasistický gang je značně propojený se zločineckou organizací Árijské bratrstvo. Jeho členové mají často na těle vytetované hákové kříže. Jejich cílem je rasová čistota, nadřazenost a někteří členové gangu se zhlížejí i v nacistickém Německu. Po Sons of Silence jde ostře FBI. Tři sta členů je ve dvanácti amerických státech roztroušeno do třiceti odnoží.

 • 8.Rebels

  Základna gangu: Austrálie

  Zločiny: Obchod a útoky se střelnými zbraněmi, transport a distribuce drog, vydírání, pašování kradeného zboží, praní špinavých peněz, daňové úniky

  10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!

  Největší australský motorkářský gang má jenom v zemi svého původu 2000 členů, odnože má však v dalších 70 zemích. V poslední dekádě nechvalně prosluly popravami svých rivalů. V Austrálii jsou známé brutální vraždy tří členů konkurenčního gangu Bandidos.

 • 9.Pagan’s

  Základna gangu: Prince George's County, Maryland

  Zločiny: Vraždy, nedovolené ozbrojování, žhářství, prostituce, distribuce a převoz drog, žhářství

  10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!

  Ještě v 70. letech šlo o nenásilný motocyklový klub. Dnes jde o obávané motorkáře na hraně zákona. Mají kontakty s Árijským bratrstvem i italskou mafií. Jsou zapleteni do několika žhářských útoků, známí jsou tím, že svým protivníkům podpalují domovy a vše, co mají rádi.

 • 10.Abutre's Moto Clube

  Základna gangu: Brazílie

  Zločiny: Pašování a distribuce drog, vydírání, prostituce

  10 nejnebezpečnějších motorkářských gangů z celého světa!

  Největší brazilský motorkářský gang byl založen před dvaceti lety, ale jeho vliv v zemi se šíří a nejenom v ní. Kriminální aktivity gangu zasahují i do Argentiny a své zástupce má Abutre's Moto Clube už i v USA, Japonsku nebo Španělsku.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

gabreta ( 19. května 2015 01:32 )

Nech ho chudáka. Sám kolo nemá. Jedině tak to červený, vytlačený na prd.eli od nočníku!!

vog.ht. ( 18. května 2015 22:01 )

Tak kup svý mámě a ségře kola, debile!

prolhany.bulvar ( 18. května 2015 22:00 )

O těch se tam nepíše.

tomik007 ( 18. května 2015 21:50 )

NOCNI VLKY jsou z SSSR, prolhany !!!

tomik007 ( 18. května 2015 21:47 )

NOVAK MEL STESTI - ze kapnul na sprateleny a neskodny gang

Zobrazit celou diskusi
Další videa