Elitní novinář vyvrací oficiální verzi o zabití vůdce al-Káidy: Velká americká lež o smrti bin Ládina!

Autor: Marian Balog, zrk - 
11. května 2015
19:07

Prezident Barack Obama si zásluhu USA na smrti Usámy bin Ládina jen sprostě přivlastnil! Šokující tvrzení amerického novináře Seymoura Hershe.

Je 2. května 2011, hodinu po půlnoci vtrhne do domu v pákistánském Abbottábádu speciální jednotka amerického námořnictva a zastřelí tehdy nejhledanějšího teroristu světa Usámu bin Ládina. Tělo zlosyna je následně »pohřbeno« do moře, právě byla úspěšně zakončena operace Neptune Spear. Tak zněla aspoň oficiální verze Bílého domu.

USA také tvrdily, že bin Ládina vypátraly díky skvělé práci CIA a zlosyna zabily bez cizí pomoci.

Jenže podle investigativního novináře Hershe – a pozor, to není nějaký pisálek, ale držitel Pulitzerovy ceny s vynikajícími kontakty mezi zpravodajci – bylo vše úplně jinak! „CIA se nedozvěděla místo úkrytu bin Ládina díky tomu, že by od roku 2011 sledovala jeho kurýry, ale proto, že 25 miliony dolarů uplatila vysokého důstojníka pákistánských zpravodajských služeb,“ tvrdí Hersh. Bin Ládin podle něj žil v Abbottábádu jako vězeň pákistánských tajných služeb, a to už od roku 2006!

A ve chvíli, kdy už o Ládinovi věděli, s Pákistánci vyjednali podmínky zásahu – nerušený přílet dvou vrtulníků s agenty Navy Seal (havárie jednoho stroje v pevnosti byla neplánovanou nehodou!), odchod stráží z pevnosti... „V pevnosti měli Američané dokonce průvodce, dovedl je přes dvoje pancéřové dveře až na místo – třetí patro, druhý pokoj vpravo. Tam neozbrojeného Ládina zabili,“ popisuje Hersh.

Další lež, na kterou Hersh upozorňuje, je osud bin Ládinova těla. Američané tvrdili, že mrtvolu převezli na letadlovou loď USS Carl Vinson, kde ji v souladu s muslimskými obřady svrhli do moře. To už tehdy vzbudilo pochybnosti. A zdá se, že oprávněně! „Žádný pohřeb na lodi se samozřejmě nekonal,“ píše novinář. Spekuluje se, že Ládina rozstříleli na cucky a kusy těla házeli z vrtulníku do hor!

turan ( 12. května 2015 11:03 )

Bin Ládin a prirodzenou smrťou?Nebuď trapný,zletel z chajdy do suda plného vriaceho asfaltu, keď prikrýval strechu plechmi zo starých sudov!Tak ho hodili aj z tým sudom zatvrdeným asfaltom,do Orlíka!Ak nepomreli tak žijúúúú!!!

kajenka52 ( 12. května 2015 09:29 )

neviem či si sa stretol alebo nestretol a s kým Bin Ladin zomrel prirodzenou smrťou a bol hospitalizovaný v saudii Žiadny americký trotli ho nedali dolu

kajenka52 ( 12. května 2015 09:27 )

Bin Ldin zomrel prirodzenou smrtou. Amerika nám len urobila dašiu šou hahahahahaha Neviem načo to píšu, veď my sme to už dávno vedeli ako zomrel. Treba sa opýtať arabov a hneď je to celé jasné hahahahahha A čo na to kolobežka Bára a Kočičková hahaha

turan ( 12. května 2015 06:37 )

Máš pravdu!Minule som sa stretol na salaši z Merelyn Monrou,ešte celkom dobre vypadá,a sprevádzal ju Kenedy,po vymyslených úmrtiach sa vzali v Bolívii,žili na haciende,a mali štyri deti,ktoré zahynuli v dvojičkách čo dal do vzduchu vyhodi Bush!

turan ( 12. května 2015 06:33 )

Keď tie konšpiračné teórie vynášajú také ťažké prachy!A kto by zahodil taký dollárovy kšeft?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud