Do Prahy léčitel Benny Hinn nedorazil: Lidem chce vyléčit peněženku a vrátit peníze!

Autor: kon, mts - 
5. května 2015
06:30

Měl v Praze rozjet svoji úžasnou show, na které údajně uzdravuje nevyléčitelně nemocné. Jenže nakonec kontroverzní křesťanský léčitel Benny Hinn (62) nedorazil. I tak mu lidé zaplatili! On teď prý chce peníze vracet...

Proč nedorazil? Hinn byl prý sám nemocný. Ale i tak do pražských Letňan přišly stovky lidí. Lidé věřili, že je léčitel uzdraví, a tak si rádi jen při vstupu zaplatili v průměru každý tři stovky.

„Nemohl přijet kvůli zdravotnímu stavu. Všechny evropské události byly zrušeny. Kromě těch na Ukrajině a v Česku, protože pastor věřil, že se bude cítit dobře,“ napsala Blesku organizace, která akci pořádala. Hinn se pak na setkání spojil s příchozími pomocí televizního plátna pouze přes Skype, kde promluvil o zdravotním stavu a řekl, že se těší na setkání v září.

Podle organizace lidé můžou požadovat navrácení peněz. „Pokud potřebujete vrátit zpět, pošlete nám do 8. května e-mail s vaším registračním číslem,“ slíbila organizace redaktorovi Blesku, který byl na setkání přítomen. Jestli to ale platí pro všechny příchozí, organizátoři neuvedli.

Jak pro peníze?

Do 8. května prý musí zájemci poslat žádost na e-mail Info@fffan.org. Zde uvedou, že chtějí vrátit peníze a své registrační číslo.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tomik007 ( 5. května 2015 10:28 )

Takovyto ekonom jiz v CEZku jeden fungoval

bandour ( 5. května 2015 09:58 )

lidská důvěřivost a blbost je bezmezná.

petrkramnypresident ( 5. května 2015 09:52 )

Ben Erasmus Ibn Jakob osobně

frantacizek ( 5. května 2015 09:26 )

je to medium, to nejde. VYsvětlím ti to, když mi zavoláš na číslo 906 600099. Bude to na dýl, připrav si na to peněženku

frantacizek ( 5. května 2015 09:24 )

křesťan a bere prachy za dobré skutky?? To mi nějak nepasuje Znal jsem Bennyho Hilla, jestli je tohle syn a Hinn je jen pseudonym, tak otec léčil smíchem teda lépe

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud