Žena šla na noční směnu, ale nikdy již nedorazila: Kdo jí před smrtí ublížil?

Autor: ČTK - 
25. dubna 2015
11:00

Policie od pátku vyšetřuje smrt ženy (†60) ve Dvoře Králové nad Labem na Trutnovsku. Její mrtvola byla nalezena poté, co ji začali pohřešovat kolegové v práci, kam nedorazila. Na základě provedené pitvy kriminalisté tvrdí, že zesnulé mohl někdo před smrtí fyzicky ublížit.

Žena měla vyjít z bytu na Benešově nábřeží ve čtvrtek kolem 21:30. Odcházela na noční směnu do podniku Mileta. Po cestě se měla zastavit v jiném bytě na Benešově nábřeží, ale na směnu začínající ve 22:00 již nedorazila.

Její tělo bylo nalezeno v pátek v 02:45 v ulici Elišky Krásnohorské zhruba 100 metrů od vchodu do firmy Mileta. Pohřešování ženy policii oznámil její spolupracovník poté, co žena nepřišla na směnu.

Žena se mohla také pohybovat mezi ulicemi Elišky Krásnohorské a ulicí Štefánikovou, která vede k areálu zoologické zahrady. "Vzhledem k tomu, že je v této lokalitě několik restaurací a barů, mohl si ženy všimnout kterýkoliv z hostů," uvedla mluvčí hradecké krajské policie Ivana Ježková. Policii zejména zajímá, zda se žena s někým potkala, hovořila nebo jí někdo případně obtěžoval.

Žena byla vysoká zhruba 160 centimetrů, plnoštíhlé postavy a kratších hnědých vlasů. Na sobě měla tmavě zelenou bundu, černé kalhoty a černé boty. Na zádech měla mít černý batoh s červeným lemováním a v ruce měla nést igelitovou tašku světlé barvy. "V okamžiku nálezu těla ale ani batoh, ani igelitovou tašku kriminalisté nenalezli. Proto žádáme veřejnost i o oznámení případného nálezu jak batohu, tak igelitové tašky," uvedla Ježková.

Případné informace mohou svědci policii zavolat na linku 158 nebo na telefonní číslo 602 651 187.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jahodove_ticho ( 25. dubna 2015 19:58 )

"Vzhledem k tomu, že je v této lokalitě několik restaurací a barů, mohl si ženy všimnout kterýkoliv z hostů," ...to spíš jí někdo z hostů sejmul vy osIové!!!

fortun ( 25. dubna 2015 19:25 )

to si ale nejdřív zjisti v kterém roce??? ono se to měnilo chytrolíne

ejvm1712 ( 25. dubna 2015 19:15 )

Jedno je jisté,že to byla ČEŠKA. Jedna národnost by do 60.let nedělala. Nejhorší je,že pachatel věděl,že starší žena se neubrání a proto nebylo těžké ji ublížit.

ejvm1712 ( 25. dubna 2015 19:12 )

Blbost. Bezdětné v 57,s jedním dítětem v 56.,se dvěma v 55,se třemi v 54 a se čtyřmi v 53

ejvm1712 ( 25. dubna 2015 19:11 )

Třeba tam měla svačinu,termosku s čajem nebo pracovní oděv. Ne všude firma zařídí vyprání oděvu a tak ho měla doma ny vyprání a vyžehlení.Pokud jde člověk ráno z práce,bývá zima a možná si tam nesla teplý svetr,rukavice,čepici,šálu a podobně,aby se mohla ráno přiobléci. Ale to snad mohla ne?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud