Halal vibrátory? V Mekce otevřou sexshop pro muslimy

Autor: shp - 
24. 4. 2015
19:30

Sex muslimů je stále zahalen závojem tajemství. Přesto se v Mekce, rodišti proroka Mohameda, rozhodli otevřít první sexshop. Všechny předměty v něm prodávané budou halal, tedy poddajné muslimským zvykům.

Zakladatel sexshopu Abdelaziz Aouragh má již s podobným podnikem zkušenosti z Amsterodamu. S místními duchovními se důkladně radil o tom, co v Mekce prodávat, a co ne.

Produkty, které přinášíme na trh, nemají co do činění s nafukovacími pannami nebo vibrátory,“ řekl Aouragh agentuře AFP. Konkrétnější ale být nechtěl.

Není to jenom o samotném sexuálním aktu, ale i o věcech, které se točí kolem něj. Naše výrobky zlepšují atmosféru a zvyšují procítění smyslnosti,“ dodal záhadně.

Co tedy bude sexshop prodávat, není jasné. Vše však bude halal, aby se muslimové nebouřili a nedošlo na popravy.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zkzkz ( 25. dubna 2015 08:41 )

cocca ( 25. dubna 2015 04:29 )

 V Mekce? To zní opravdu hrozně.

tomik007 ( 24. dubna 2015 23:39 )

Ano, Lenka s Jarmilou jiste odjeli jen proto - aby nemel za oralek moc kratky zily...

jm51 ( 24. dubna 2015 22:07 )

hennessy7 ( 24. dubna 2015 21:19 )

 To je poměrně jednoduché. Bude to takový mini ZOO koutek. Bude tam oslík, ovečka, kozička a časem přibudou i Lenka s Jarmilou. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/315475/dve-cesky-odletely-do-iraku-kde-se-valci-s-teroris ty-zastaly-se-hanky-s-toncou.html

Zobrazit celou diskusi
Další videa