Učitelku odkopl po románku patnáctiletý žák: Najala si na něj zabijáka, ale byla to past!

Autor: shp - 
17. 4. 2015
06:14

Vyučovala hudební nauku na základní škole a do oka jí padl patnáctiletý žák. Svedla ho, prožila s ním vášnivý románek a zamilovala se do něj. Jenže puberťák našel zalíbení ve své spolužačce a učitelku Julii Simonovu (52) odkopl. Ona to neunesla a rozhodla se, že si na něj najme zabijáka.

Poprosila svého kamaráda, aby sehnal v ruské Šatuře někoho, kdo bude ochotný za v přepočtu 50 tisíc korun patnáctiletého Damiana Váňu zabít. Přítel učitelky se ale obrátil na policii, která sehrála bravurní divadlo.

Při utajené akci domnělý vrah, ve skutečnosti policista v přestrojení, natočil učitelku, jak ho žádá, aby odstranil Damiana obzvláště brutálním a bolestivým způsobem. Simonova naplno ukázala, jak vypadá pomsta zhrzené ženy.

Musíš ho opravdu zbít, protože mu chci způsobit nesnesitelnou bolest. Chci, abysi mu zlámal ruce a nohy, ale nezasáhni ho do obličeje. Zaútoč mu na ledviny, zraň mu je, chci, aby vykrvácel,“ řekla učitelka domnělému zabijákovi.

„Chci ho vidět v opravdu špatném stavu, poté mu řeknu pár slov, aby porozuměl. Nakonec ho doděláme spolu,“ pokračovala učitelka, ale to už policistovi v přestrojení stačilo. Celou její nenávistnou žádost o vraždu si nahrál na skrytou kameru.

Učitelka skončila za mřížemi, a soud s ní už dokonce začal. Za objednávku a zosnování vraždy jí hrozí 15 let za mřížemi. Damian se nechal mezitím slyšet, že se mu ulevilo, když ji zavřeli. „Doufám, že od cely zahodí klíč,“ prohlásil.

Doporučujeme
sakajeva ( 7. října 2015 10:17 )

I kdyby tomu klukovi nebylo 14 tak její jednání znamená jen jedno - ta dáma patří do blázince. Nic jiného na tom není, zbláznit se může každý.

zaviracispendlik ( 17. dubna 2015 11:37 )

nahoď statistiku

tomik007 ( 17. dubna 2015 11:36 )

urcite ano - jenom min nezli v rusku

zaviracispendlik ( 17. dubna 2015 11:23 )

jjj

zaviracispendlik ( 17. dubna 2015 11:22 )

v americe se nekrade, nezabíjí, země vysněných nocí))))))))))))))

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa