Dvě školačky na Slovensku uřízly muži penis. Prý je o to požádal

Autor: dce - 
14. 4. 2015
15:50

Slovensko se opět otřáslo nad neuvěřitelným činem, který se odehrál v Třebišově poblíž Košic. Dvě dívky tu na žádost muže provedly amatérský chirurgický zákrok a muži uřízly penis!

K neuvěřitelnému činu muž obě dívky přemluvil. Nabídl jim za to dokonce peníze – každé 100 euro (přibližně 2700,-). "Chtěl být ženou. Zlákaly nás peníze, tak jsme mu to udělaly," uvedla jedna z dívek podle serveru tvnoviny.sk. 

Muž se svým otcem popíjel na zahradě u domu, kde bydlí. Na večer dívky vykonaly amatérkou amputaci penisu. Jenže muž začal silně krvácet. Obě dívky se lekly a utekly. Muž celý zkrvavený vešel k sobě domů, kde nejprve vyděsil svého otce, ten ale nakonec zavolal sanitku.

 

Muž v nemocnici podstoupil operaci a v současné době je stabilizovaný. Celou věc bude nyní vyšetřovat policie a zejména psychologové. Zvláště pak otázku, proč "zákrok" skutečně udělaly.

"Obě by měly chápat a vnímat, že ten člověk to neměl v hlavě v pořádku," uvedla psycholožka Beáta Ostoverchá. Muž byl navíc v okolí svými excesy velmi známý - před místními se údajně už několikrát obnažoval.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

santikxauz ( 15. dubna 2015 04:47 )

Asi měly hlad.

cernykarkul ( 14. dubna 2015 22:42 )

dej pokoj kacoto,,,,

cernykarkul ( 14. dubna 2015 22:42 )

vopelichaný,,,,

zelena.karkulka ( 14. dubna 2015 22:30 )

cýkorky,,,,

decathklon ( 14. dubna 2015 22:24 )

Jadrné Slovendy, až na ségry Vašáryvé jsou to tmavé štěkny

Zobrazit celou diskusi
Další videa