Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Oblačno, déšť 19°C

Pomozte najít psího kamaráda batolete: Kaylí utekla s vodítkem v zooparku

Autor: lac - 
14. dubna 2015
14:32

Pátý den marně hledá Pavlína Musilová (22) z Chomutova ztracené sedmiměsíční štěně yorkshira, fenku Kaylí, která vyrůstá s jejím malým synkem Radkem (7 měsíců). Pes se ztratil, když byla s dítětem a přítelem Radkem Kouckým (29) v pátek na vycházce v Podkrušnohorském zooparku. 

„Vzala jsem ji prvně ven. Když jsem Kaylí chtěla dát napít a vyzvedla ji na zídku, seskočila dolů a z ní spadlo vodítko. Ona se lekla rány a začala utíkat,“ popsala mladá žena. Štěně s přítelem posléze marně hledali do noci. Vyvěsili plakáty, dali oznámení na městskou policii. „Kaylí jsem se synem dostala, když se Radeček narodil, aby vyrůstali spolu. Štěňátko nám moc chybí,“ prosí o jeho vrácení hodné lidi, případně informaci o něm.

Zvláštní znamení – fenka má zdvojené horní špičáky, staré jí ještě nevypadly.

„Nikdo pejska zatím neviděl. Kdyby si ho někdo ze zaměstnanců všiml, určitě by vedení informoval,“ uvedla ředitelka zooparku Iveta Rabasová a dala tím naději, že ztraceného pejska se někdo ujal a neví o tom, že někomu chybí.

 

Pokud jste psíka někde zahlédli, pošlete nám informace na tip@blesk.cz

pavlinamusil1 ( 19. dubna 2015 22:57 )

Lidusa123 měla bys navštívit nějakýho odborníka protože ty fakt nejsi normální člověk

pavlinamusil1 ( 17. dubna 2015 08:02 )

Na co si tady hraješ ? se prober... nemaj důvod mi malyho odebrat tak se radši starej o svoje děti ty zakomplexovaná chudinko a přestaň otravovat nikdo na tebe tady neni zvědavej

pavlinamusil1 ( 16. dubna 2015 18:45 )

Yorkšíry do kotce ??? Tebe měli vaši někam zavřít a nepouštět ty si opravdu blbější než jsem si myslela... Co kdyby ses šla radši starat o tvý skleníkový děti a na cizí se vykašlala?! Asi nemáš nic lepšího na práci viď?? Znuděná svym vlastním životem

pavlinamusil1 ( 16. dubna 2015 16:44 )

Ach ta závist juj

pavlinamusil1 ( 16. dubna 2015 16:38 )

Nebyl postýlce ale na gauči ty trubičko neser se do života ostatních .. Zameť si před svym prahem dilino nevychovaná

Zobrazit celou diskusi