Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Pomozte najít psího kamaráda batolete: Kaylí utekla s vodítkem v zooparku

Autor: lac - 
14. dubna 2015
14:32

Pátý den marně hledá Pavlína Musilová (22) z Chomutova ztracené sedmiměsíční štěně yorkshira, fenku Kaylí, která vyrůstá s jejím malým synkem Radkem (7 měsíců). Pes se ztratil, když byla s dítětem a přítelem Radkem Kouckým (29) v pátek na vycházce v Podkrušnohorském zooparku. 

„Vzala jsem ji prvně ven. Když jsem Kaylí chtěla dát napít a vyzvedla ji na zídku, seskočila dolů a z ní spadlo vodítko. Ona se lekla rány a začala utíkat,“ popsala mladá žena. Štěně s přítelem posléze marně hledali do noci. Vyvěsili plakáty, dali oznámení na městskou policii. „Kaylí jsem se synem dostala, když se Radeček narodil, aby vyrůstali spolu. Štěňátko nám moc chybí,“ prosí o jeho vrácení hodné lidi, případně informaci o něm.

Zvláštní znamení – fenka má zdvojené horní špičáky, staré jí ještě nevypadly.

„Nikdo pejska zatím neviděl. Kdyby si ho někdo ze zaměstnanců všiml, určitě by vedení informoval,“ uvedla ředitelka zooparku Iveta Rabasová a dala tím naději, že ztraceného pejska se někdo ujal a neví o tom, že někomu chybí.

 

Pokud jste psíka někde zahlédli, pošlete nám informace na tip@blesk.cz

pavlinamusil1 ( 19. dubna 2015 22:57 )

Lidusa123 měla bys navštívit nějakýho odborníka protože ty fakt nejsi normální člověk

lidusa123 ( 17. dubna 2015 23:26 )

Ja na nic.Jsem vzdycky sva a rikam co si myslim.Hlavne takovym TRDLUUM jako ty.Vidim,ze by jsi opravdu potrebovala ze dve natahnout,a mozna by se ti v te makovici rozsvitilo.Chudak chlapecek.

pavlinamusil1 ( 17. dubna 2015 08:02 )

Na co si tady hraješ ? se prober... nemaj důvod mi malyho odebrat tak se radši starej o svoje děti ty zakomplexovaná chudinko a přestaň otravovat nikdo na tebe tady neni zvědavej

lidusa123 ( 16. dubna 2015 23:10 )

Tak jako tebe pocitam mezi lidi,tak toho tveho smetaka zase mezi zvirata.A ty patri jednoznacne na dvur,do svyho pelechu.Jen smudla jako ty,sdili stejne loze se zviretem.Proste prasaci!!!Doufam jen,ze sis neuzila svych 5minut slavy v Blesku nadarmo a nekdo kompetentni si te vezme do parady a chlapecka ti odeberou.

pavlinamusil1 ( 16. dubna 2015 18:45 )

Yorkšíry do kotce ??? Tebe měli vaši někam zavřít a nepouštět ty si opravdu blbější než jsem si myslela... Co kdyby ses šla radši starat o tvý skleníkový děti a na cizí se vykašlala?! Asi nemáš nic lepšího na práci viď?? Znuděná svym vlastním životem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud