Chlápek chytal největšího pavouka na světě: Ale obluda po něm skočila

Autor: dce - 
14. dubna 2015
06:20

Tohle se může stát jen v Austrálii. Odporný obrovitý pavouk se objevil v jednom místním rodinném domku, jehož majitel se ho rozhodl chytit. Jenže se to ošklivě pokazilo a obluda mu skočila na hlavu!

Video zachycuje nesmírně odvážného Australana, jak se chystá chlupatou příšeru chytit do plastové krabičky. „Musel jsem si vzít větší nádobu, tenhle kousek je fakt velkej,“ říká muž. „Budu muset být sakra rychlý,“ dodal.

K pavoukovi, který se usadil na stropě pokoje, vyšplhal po žebříku. Jenže mu chyběly právě rychlost a přesnost. Muž pravděpodobně pavouka „polechtal“ krajem nádoby na těle a pavouk se rozhodl opustit pozici. Složil nohy a doslova se katapultoval muži na hlavu!

Tento druh pavouka je jedním z největších na světě, ale jeho jed není pro člověka nebezpečný. Přesto je jeho velikost skutečně dost děsivá.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

cocca ( 14. dubna 2015 10:38 )

 Článek sem si přečetla ale na video se raději dívat nebudu

ivoadler ( 14. dubna 2015 10:28 )

Pavouk sem, pavouk tam, bejt mladší, do Austrálie se klidně přestěhuju.

naidka ( 14. dubna 2015 08:40 )

Já se pavouků nebojím, ale pohled na velkou samici s tisícovkou mladých v rohu pokoje není moc příjemný.

pasadena ( 14. dubna 2015 08:02 )

To by byla moje smrt..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud