Náklaďák těžce zranil dítě na Domažlicku: Řidič ujel, chlapce vezli do nemocnice

Náklaďák na Domažlicku srazil chlapce a ujel (ilustrace)  (Autor: Infografika Blesk)
Autor: ČTK - 
11. dubna 2015
17:23

Desetiletého chlapce dnes u Holýšova na Domažlicku srazilo a těžce zranilo nákladní auto. Řidič po nehodě nezastavil. Chlapec byl ve vážném stavu přepraven vrtulníkem do nemocnice v Plzni. Policisté po voze pátrají a hledají svědky nehody.

Dítě utrpělo podle informací ČTK poranění hlavy. Plzeňská fakultní nemocnice ale vzhledem k jeho věku a dalším okolnostem zatím nebude poskytovat žádné informace o jeho zdravotním stavu, řekla ČTK administrátorka nemocnice. Nehoda se stala před 11:00 na okraji města.

"Chlapce srazil vůz značky Liaz s oranžovou, nebo červenou kabinou, šedou plachtou a podvalníkem. Prosíme kohokoli, kdo by měl informace o daném autě, či jeho řidiči, aby zavolal na bezplatnou tísňovou linku 158," řekla domažlická policejní mluvčí Dagmar Brožová

Podle mluvčí zatím není jasné, jestli řidič ujel od nehody záměrně. "Vzhledem k tomu, že se jednalo o vůz s návěsem, pracujeme i s možností, že si motorista srážky nevšiml," doplnila. Ani příčiny nehody dosud nejsou známy.

istyl ( 11. dubna 2015 18:55 )

touto trasou po silnici I.trídy c.26 se kamiony vyhybaji placeni mytneho, jezdi jak šílenci a nekdy se neda ani přejit na druhou stranu...policie s tim nic nedela, zameruji se na osobaky...ne na kamiony...

vrahrychtar ( 11. dubna 2015 18:23 )

a kde jsou andele??? opiji se nekde slavou???

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud