Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Krejčíř vtipkuje ve vězení: »Měli bychom s Pistoriem hrát za Chelsea, až nás propustí!«

Autor: dce - 
9. dubna 2015
10:00

Krejčíř ve středu putoval z vězeňské cely opět k soudu, ten stále řeší jeho vinu v případu vraždy podnikatele Sama Issy. Krejčíř byl v rozverné náladě, dokonce vtipkoval o svém velmi přátelském vztahu s Oscarem Pistoriem, který ve stejném vězení sedí za zabití své ženy.

Radovan Krejčíř, o němž se v Česku chystá film Gangster Ka, který bude mít premiéru už na podzim, stále čeká na rozsudek v obvinění z vraždy podnikatele v Jihoafrické republice. Ve středu se soudu zúčastnil v dobré náladě. S novináři, kteří se ho po opuštění soudní síně vyptávali, dokonce vtipkoval.

Video Pistorius a Krejčíř hrají fotbal. - The Sun
Video se připravuje ...

Na otázku, zda mu jeho vězeňský parťák chybí, odpověděl kladně: „Ano, chybí.“ S Pistoriem, který nastoupil koncem loňského roku do vězení za zabití své ženy, se Krejčíř rychle spřátelil. Nejprve spolu sportovali ve vězeňské posilovně, později byli dokonce natočeni na video, jak spolu hrají fotbal.

„Měli bychom hrát za Chelsea, až nás propustí,“ řekl také novinářům. Proč měl Krejčíř tak dobrou náladu, není známo. Korunní svědek případu, který Krejčíře označil za vraha, ale umírá na rakovinu plic a nebude už žít příliš dlouho.

nicnezpravda. ( 28. srpna 2015 13:52 )

moiaza ( 9. dubna 2015 11:49 )

Tomu říkám nátura. Mít na triku zlodějny, podvody, a na rukou krev,přitom chodit stále vysmáty. To chce opravdu žaludek!

salto ( 9. dubna 2015 11:25 )

Hlavně že se mu tam líbí a má dobrou náladu - tak a´t ti to hochu vydrží a hodně dlouho

budybad ( 9. dubna 2015 11:00 )

Ten at je rad ze je ve vezeni kde ho není jednoduche odstřelit. Rovny rovného si hleda, s Pistoriusem stejnym kriplem si rozumi.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud