Diktátor Kim Čong-un: Sestavuje armádu sexuálních společnic!

Autor: haj - 
6. dubna 2015
10:07

Doposud se zdálo, že vládce KLDR Kim Čong-un nezdědil po svém otci zálibu v krásných ženách, když po smrti Kim Čong-ila nechal zrušit armádu společnic, které se staraly o vůdce a jeho věrné, tzv. Brigádu potěšení. Nyní ale mladý diktátor armádu obnovil!

Již tak dost přepychový život plný alkoholu a cigaret, dobrého jídla a luxusních vymožeností si nyní Kim Čong-unobohatí i o péči od půvabných dívek z Brigády potěšení. Jedná se o tradici, kterou měl začít již zakladatel Korejské lidově demokratické republiky Kim Il-Song (Kim Ir-sen).

Početné zástupy dívek (odhaduje se na stovky až tisíce) se dělily do tří různých kategorií. První z nich byla taneční a pěvecká skupina, druhá se nazývala „skupina štěstí“ a věnovala se masážím, poslední „skupina uspokojení“ měla jasné poslání – poskytovat sexuální služby vysokým činitelům.

Vhodné adeptky se hledaly po celé Severní Koreji a verbíři vybírali kromě vzhledu také podle nízkého věku. Kritériem mělo být údajně i panenství. Následoval tvrdý výcvik, který trval několik měsíců. Odměnou byl dívkám vysoký plat společně s dárky v podobě domácích potřeb. Do důchodu společnice odcházely kolem pětadvacátého roku a následně je čekal sňatek s důstojníkem Korejské lidové armády.

Nyní se mají hledači talentů znovu dát do práce a sestavit novou Brigádu potěšení. Musí být složená zejména z dívek, které budou Kim Čong-unovi hluboce oddány, protože často vyslechnou důvěrné informace.

Co na Kimovo rozhodnutí říká jeho manželka, známá zpěvačka Ri sol-ču, není jasné.

vosavopruz ( 6. dubna 2015 14:16 )

nech už toho psa napokoji

mord ( 6. dubna 2015 14:07 )

Ty jsi zase až po ramena v Putinově zadnici ty ruská onuce

mord ( 6. dubna 2015 14:06 )

Tomu praseti se nepostaví

vvogh.t ( 6. dubna 2015 13:07 )

jenže pí.či maj divoký to ta tvoje želví ku.nda se jim rovnat nemuže!  

1tigrusenka ( 6. dubna 2015 13:05 )

taky bich mu nastavila rodidla, ať si zalíže

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud