Neděle 24. října 2021
Svátek slaví Nina, zítra Beáta
Jasno 11°C

Tomáš nafingoval sebevraždu a před vězením utekl bojovat na Ukrajinu!

Autor: shp - 
17. března 2015
13:52

Příběh Tomáše Révaye připomíná hollywoodský akční film. Je mu sice teprve 20 let, ale jeho život je plný napětí a dramatu. Poté co se provalilo, že bojoval v řadách francouzské cizinecké legie, mu doma na Slovensku hrozí osm let v base. Kvůli tomu zinscenoval v Nitře vlastní smrt a uprchl na Ukrajinu.

Protože slovenští policisté jeho tělo nikdy nenašli, vyhlásili po něm pátrání. Tomáše objevili při policejní razii v Česku. Ale i odtud Slovák pláchl. Do konce roku 2013 o něm pak téměř nikdo neslyšel. Nejnovější fotografie, které získal deník Nový Čas, naznačují, že zamířil na Ukrajinu, kde bojoval i proti vlastním krajanům.

Na starém železničním mostě nad řekou objevil v říjnu 2013 mužské oblečení náhodný kolemjdoucí. Bylo na něm tričko, sako, boty a zakrvácený nůž. Vedle ležela igelitová taška s ubytovacím průkazem na jméno Tomáš Révay.

Na místo okamžitě vyjeli policisté a hasiči s člunem. Prohledali okolí i tok řeky, ale marně. Naposledy viděli svědci Tomáše jen pár hodin předtím v ubytovně v Lužiankách. Jeho tělo nikdy nenašli, a tak po něm vyhlásili mezinárodní pátrání.

To, že mladíkova smrt byla zinscenovaná hra, se ukázalo už pár týdnů poté. Objevil se totiž v českém hotelu Sport v Karviné. Vyrazili za ním policisté, ale Tomáš vyskočil z okna v prvním poschodí a zmizel. Od té doby jako by se po něm slehla zem.

Na Slovensku mu totiž hrozilo vězení. „Policie v Galantě a Senici obvinila mladíka ve dvou případech majetkové trestné činnosti. Každý z činů ho mohl poslat za mříže na 1 rok až 5 let,“ řekla trnavská policejní mluvčí Mária Linkešová. Dalších 8 let mu hrozí za službu v cizinecké legii.

Teď už se cítí Révay před policií zjevně v bezpečí, i když je na něj stále vydán evropský zatykač. Na sociální síti se chlubí fotografiemi z východní Ukrajiny. Dokonce měl být dle vlastních slov účastníkem nejtěžších bojů v posledních týdnech před uzavřením příměří.

Podle fotek miluje zbraně, boj, posilování a anabolika. Jeho vlastní snímky zachycují zničené budovy i mrtvou oběť nepokojů. Ve válce se přidal na stranu Ukrajinců.

Po ofenzivě jsme zatlačili separatisty 20 kilometrů od Mariupolu a osvobodili jsme pár vesnic. S jedním tankem a dvěma obrněnými transportéry jsme dokázali něco, čím se ukrajinská armáda nemůže jen tak pochlubit,“ napsal Tomáš.

Neustále nás ostřelovali z minometů a granátometů. Bohužel jsme měli i ztráty. Krev ale nebyla prolitá nadarmo,“ dodal. Slovák v bojích proti separatistům válčí i proti dalším Slovákům. A jak reagují policisté na nejnovější Tomášovy snímky na sociální síti? „Policie při hledání pátrá i cestou Interpolu,“ dodala mluvčí. Fotografie však mluví za vše.

aureladaman ( 1. dubna 2015 11:30 )

Čeští muslimové vyzvali Čechy: Odstěhujte se z České republiky, když se vám nelíbí islám Islamizace českých dětí. 1. Již je oficiálně podporovaná iniciativa v základních školách s názvem: Islám a české děti,, Formou přednášek a diskusí o islámu se mají děti českých rodičů, tedy i děti z křesťanských rodin seznamovat ve školách s tímto náboženstvím a životním stylem a kulturou. Má se tímto projektem dětem přiblížit islám jako mírná ( tedy mírová )orientální kultura budoucnosti. Holčičky si v nedělní besídce budou vyprávět, jak si zkoušely šárí šátky. Muslimové ovšem nezůstali jen u této plíživé islamizaci budoucí generace Husova národa. Stát se muslimem je vlastně snadné.Stačí odříkat veřejně před jedním svědkem jednu větu, nebo ji poslat na internetu. 2. Stránky islámistů totiž dnes verbují české děti a odborníci jsou zděšeni. Především rodiče jsou šokováni, když jejich dcera přijde v šátku a syn zvolá. že je ode dneška muslimem. Na webové stráncezačíná takový nábor větou: ,,Jste-li nezletilí, můžete konvertovat v tajnosti, pokud se bojíte, že by vám rodiče za to ublížili,, V tajnosti lze přijmout boha Allaha podle šesti jednoduchých pokynů a islám se stane tvoji vírou. Ve tmě tajnosti vzniká temná budoucnost tohoto vyznání.Představitelé Islámu v ČR se od toho distancují, považují to za nějakou hru, recesi, nevhodný projev nějakých horlivců. Tyto stránky naleznete také snadno: ,,sharia4czechia.com(x ) 3. Odborníci v oboru pedagogiky, náboženství, právníci a experti na extremismus hodnotí tuto iniciativu jako protiprávní jednání, a navíc iniciativu, která je pro tyto děti a jejich rodiče nebezpečná. Benjamin Kuras, překladatel a znalec zákona šaria se k tomu vyjádřil takto: ,, Konvertovat k islámu nezletilého se rovná ohrožení jeho života. Člověk jednou konvertovaný na islám podle zákona šaria podléhá trestu smrti, jestliže se pak někdy v budoucnosti od islámu odkloní.,, Ano, dívky nezletilé, zlákané barevným šátkem na hlavě svéka marádky se stávají vyhlédnut

hanca1458 ( 27. března 2015 11:53 )

zastřel mě :-*

1983iman ( 27. března 2015 07:54 )

Hodne štestí, bojuj!

blackmans ( 25. března 2015 08:30 )

je možne vidiet ako armada NATO posiela svojich žido-vojakov do boja proti Rusku a slobodnemu ludu Novoruska. Treba ich zastavit! Ludia zobudte sa! Tohto žida ktory je hore treba potrestat. Známy vojenský expert Vladislav Šurigin vystúpil na II. medzinárodnej konferencii "Rusko, Novorusko, Ukrajina", ktorá sa konala v Jalte. Vojenský analytik hodnotil vzťah síl medzi ukrajinskou armádou a domobranou Donbasu, spomenul osudovú chybu Kyjeva a aj plány Porošenka pritiahnuť na východ Ukrajiny zoskupenie NATO. - Do vojenského odporu Novorusko bolo absolútne stabilným územím. Z výzbroje tam bolo iba neveľké množstvo poľovníckych zbraní, nakoľko veľké poľovačky sa tam nekonajú. Existovala značná vojenská infraštruktúra, ktorá zostávala k dispozícii ukrajinskej armáde, no nachádzala sa na území Novoruska. Fakticky to bol mierumilovný demilitarizovaný kraj.

jiracek69 ( 17. března 2015 21:55 )

cizinecka legie a pak zabiji lidi na ukrajine, je to psychopat, at ho tam sejmou!!!!!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa