První vražda roku 2015 na Vysočině: Manželku umlátil vázou ve vaně

Autor: dce - 
13. března 2015
13:22

Otřesná událost se odehrála v centru Třebíče. Muž zde umlátil svou manželku vázou, údajně kvůli dlouhodobým sporům kvůli alkoholu. Jde o první vraždu roku 2015 na Vysočině.

Pětatřicetiletá Miloslava U. se stala smutnou první zavražděnou letošního roku na Vysočině, když ji její manžel Dušan U. (48) umlátil vázou ve vaně. K této otřesné události mělo dojít již ve středu ráno! Kolem půl osmé totiž Miloslava telefonovala se svou sestrou a tvrdila, že si jde dát koupel.

Když se jí ovšem sestra pokoušela dovolat o dvě hodiny později, telefon už nezvedala. Dušan U. jí tvrdil, že manželka utopila telefon ve vaně. Jenže Miloslava byla tou dobou už mrtvá. Dušan dojel pro jejich dvě děti (9, 10) do školy a rovnou je dovezl k prarodičům. 

Sám se vrátil do svého domu a s tělem své ženy, kterou měl zabít kvůli táhlým problémům Miloslavy s alkoholem, zde strávil další den. Podle svědků se před domem v pátek dopoledne náhle objevili policisté, Dušan se pravděpodobně udal sám. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

kobyla1 ( 13. března 2015 17:20 )

jestli to byla taková debilita, jako je třeba uživatelka anka, tak se ani nedivim, že ji umlátil

tomik007 ( 13. března 2015 15:58 )

Vypila mu i vodu z kytek

salto ( 13. března 2015 15:39 )

Podle titulku byla váza ve vaně. Z logiky věcí vyplývá, že váza je v pořádku

vvogh.t ( 13. března 2015 14:28 )

m r d a l a

lunatic ( 13. března 2015 13:51 )

Záleží přeci,jak vrah svoji oběť posléze naaranžuje - k posmrtné ztuhlosti dochází až po pár hodinách ... a koroner může být tudíž přivítán i s úsměvem...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud