Teroristé vysocí 2,5 metru: Odborníci odhalili vady ve videu s popravou

Autor: dce - 
21. 2. 2015
20:07

Odborníci rozebrali video s popravou jednadvaceti křesťanů a zjistili, že má několik opravdu vážných vad. A ty nasvědčují jen jednomu - části videa nejsou pravé. Přinejmenším s nimi teroristé manipulovali... a to ne zrovna s citem.

Video popravených jednadvaceti koptských křesťanů se na internetu objevilo minulý týden. Šokující čin zapříčinil další vlnu odporu proti Islámskému státu a podnítil i velké bombardování teroristických sídel.

Jenže odborníci, kteří záběry analyzovali, usoudili, že mnoho částí bylo nafingováno. Video ukazuje 21 egyptských mužů, které vedou bojovníci ISIS podél pláže. Oběti v oranžových kombinézách musí před popravčím pokleknout a pak si i lehnout. Poté je teroristé najednou popraví useknutím hlavy. A voda v moři se zbarví jejich krví. Jenže...

Jenže to vypadá, že poprava na pláži vůbec neproběhla. Na některých záběrech jsou teroristé podivně natažení do takových rozměrů, že se zdá, že mají skoro 2,5 metru! Příliš se totiž tyčí nad svými oběťmi.

Předpokládá se, že některé scény natočili teroristé ve studiu před zeleným pozadím. To potvrzuje i další nepoměr postavy hlavního džihádisty, který v detailních záběrech hovoří na kameru. Chvílemi se zdá větší než moře, a občas má hlavu nepoměrně větší, než jak by k tělu pasovala.

Další experti dodávají, že je jasné, že krev, která se rozpíjí v moři, jsou pouze speciální efekty. 

Doporučujeme
spitfajr ( 22. února 2015 08:20 )

V kterémže to hollywoodském studiu vyrábějí na zakázku CIA tato videa ?! 

adeso. ( 22. února 2015 00:50 )

Zase jsi nalítlo, ty trdlo

vog.ht. ( 21. února 2015 23:53 )

Američtí teroristé vysocí 2,5m. Tak tohle americkému křovákovi nevyšlo

franta.onan ( 21. února 2015 23:48 )

tosca28

tosca28 ( 21. února 2015 23:37 )

Poslouchej ty proruska kryso, kolik ti kremrole plati za tyhle lzi? Jak muzes davat odkaz ne nejaky pofiderni web, ktery nema uvedenou zadnou adresu, zadneho zodpovedneho redaktora, jeno tam ty swine, maji napsane, ze bojuji proti IMPERIALISMU!! A to je jako co? Hlavne,ze zebraji prachy, aby mohli ve sve spinave krysi valce pokracovat. A ty taky spino zas r ana, proruska propaganda se cini, jen co je pravda.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa