ISIS útočí už i na HUDBU?! Teroristé v poušti pálí bubny

Autor: shp - 
19. 2. 2015
13:24

Jejich protivníkem je Západ, gayové, křesťané, a jak se po zveřejnění nepochopitelných snímků z Libye zdá, teď už i hudba! Teroristé z ISIS v poušti spálili několik bubnů, protože jsou podle nich protiislámské.

Známá jsou jejich videa s uřezáváním hlav bezbranným a spoutaným zajatcům, vězněného jordánského pilota Máase Kasásbu upálili zaživa, ale jak je vidět, ISIS se v likvidaci všeho neislámského nezastaví ani před veřejným zničením i neživých objektů.

Skupina maskovaných a po zuby ozbrojených radikálů v poušti poblíž jiholibyjského města Derna naházela několik bubnů, které vzápětí podpálila. ISIS zřejmě vadí jakákoliv neislámská hudba.

Mezi podpálenými hudebními nástroji bylo i několik trumpet a trombon. O tom, že teroristé z ISIS jsou nejenom barbarové, ale i kulturní barbarové, už nyní nemůže pochybovat nikdo.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

japos22 ( 19. února 2015 19:22 )

Co tu vypiskujete, hloupý kreatury? Přijde hipisák z hospody a začne mlátit o půlnoci do bubnů Ticho léčí, nic o tom nevíte?

abaron ( 19. února 2015 14:24 )

a tuším ma aj ohovára stále tie ústa otvára

abaron ( 19. února 2015 14:23 )

aj mne sa zdá že ma prenasleduje akváriová rybyčka

zaviracispendlik ( 19. února 2015 14:00 )

no jo, u bubnu se nedá kvílet v mešitách

Zobrazit celou diskusi
Další videa