Putin byl ožrala a líný špion, který osahával ženy, tvrdí dokument! Chtěl střílet i do demonstrantů

Autor: shp - 
19. února 2015
05:02

Líný špion, který vysedával za kancelářským stolem. Ožrala, který se neštítil osahávat ženy, ať se jim to líbilo, nebo ne. Takový byl ruský prezident Vladimir Putin v dobách své výzvědné služby ve východním Německu. Alespoň podle německé televize ZDF, která o něm odvysílala dokument Chlapák Putin.

Dokument se s hlavou Ruska rozhodně nepáře. Jeho autoři přitom opírají svá drsná tvrzení o dokumenty tajné východoněmecké výzvědné služby Stasi. A ta si vedla o Putinovi záznamy více než důkladně.

Putin sloužil v letech 1985 až 1990 v Drážďanech jako agent KGB. Jeho velící důstojník ho za tu dobu popsal takto: „Byl to špion za počítačem, hrál si na macha, dokud to bylo bezpečné.“ Putin byl podle těchto záznamů značně lenivý.

Ve složce také stojí, že na oslavě narozenin svého kamaráda to přepískl s alkoholem. Jistá paní H. si vzpomněla, že na oslavě jejího otce ji opilý Putin osahával, tiskl se na ni a snažil se ji líbat. I ostatní kolegové z KGB zmiňovali jeho vášeň pro tvrdý alkohol.

Zdroj jmenovaný jako Lina, zaměstnankyně KGB v Drážďanech, zase popisuje Putina jako domácího násilníka. Lina totiž kamarádila s jeho manželkou Ljudmilou, která se jí svěřila, že ji doma bije. Často a hodně.

To ale zdaleka není vše. Během pokojných demonstrací značících konec komunismu ve východním Německu a pád Berlínské zdi údajně Putin nařídil střílet do protestujících, i když budou umírnění. Takový to byl kruťas.

Dokument ho následovně líčí jako člověka posedlého svým vzhledem, který se bojí stárnutí jako čert kříže. V roce 2010 údajně podstoupil dokonce facelift, aby vypadal mladší.

mirkazam ( 6. března 2015 13:02 )

keep.smiling...prostě ho nebavilo pátrat, slídit nebo udávat ??No promiň,to byla jeho náplń práce.Přece tam nešel dělat uklízečku...tak procitni Putinův fando

salto ( 24. února 2015 10:37 )

V rámci objektivity - když se vožeru, tak mám taky chuť osahávat cizí ženy

vterinovynick ( 20. února 2015 00:52 )

hele ttps://www.youtube.com/watch?v=KYikHS1am9I

anka ( 20. února 2015 00:40 )

a jak se takovy rozvedcik KGB dostane k moci? http://www.cbc.ca/fifth/episodes/2014-2015/putins-long-shadow

ninka64 ( 20. února 2015 00:24 )

ha,ha,ha,

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud