To nejsou káry milionářů, to jen dubajská policie představila vozový park

Autor: dce - 
13. 2. 2015
11:49

Dubajská policie má asi nejpůsobivější vozový park na světě. Jen málokde vám dá pokutu policista v lamborghini. Je to jednoduché – podobná auta tu má každý a v nějaké plechové skořápce by je policisté jen tak nedohonili.

Dubajská policie si nedávno rozšířila svůj vozový park o pořádné žihadlo. K Lamborghini Aventador, Bugatti Veyron a Ferrari FF přibyl Lexus RC F! Právě Lexus ale nebude sloužit k rychlému stíhání zločinců – je pořád příliš pomalý! A přitom zvládne zrychlení z nuly na sto za čtyři vteřiny.

Lexus i ostatní luxusní auta, ve kterých se vozí dubajští policisté, hlídkují především v turistických oblastech. Očividně ale slouží i jako turistická atrakce – každý se totiž zastaví, aby se u takového žihadla vyfotil!

Pokud ale budete mít tu smůlu a dostanete se motorizovanému policistovi do rukou, nemusíte se bát, že by vás odvezl v nějaké staré rachotině. Běžné hlídky jezdí v BMW M5, Dodgi Chargeru nebo Chevroletu Camaro.


Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

m-99 ( 13. února 2015 13:28 )

Honí homosexuály a odpadlíky od islámu?

jozefe ( 13. února 2015 12:07 )

JEN MI BUDEME NA PLECHOVYCH ŠKODOVKACH TANČIT NA D1

Zobrazit celou diskusi
Další videa