Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Zataženo, déšť 16°C

Záměna dívek: Děti vyměnila opilá zdravotní sestra!

Autor: shp - 
12. února 2015
18:44

Rodiče po 10 letech zjistili, že jim v porodnici vyměnili dcery! Francouzský soud jim nedávno přiznal 52 milionů korun jako odškodné, ale peníze jizvy na duši nezahladily. Kvůli záměně se dokonce jedna rodina rozpadla… Za osudovou chybu přitom mohla nedůslednost nemocnice – zdravotní sestru nechala v práci »nasávat«!


„Ta zdravotní sestra tam neměla vůbec pracovat. Přímo na pracovišti měla lahve s alkoholem a každý to věděl! Jak mohla nemocnice vůbec dopustit, aby se okolo novorozeňat motaly přiopilé osoby?“ ptá se Sophie Sorrano (38), která 10 let neměla ponětí o tom, že vychovává cizí dítě.

Jisté pochybnosti sice Sophie měla – dítě například bylo tmavší a mělo kudrnaté vlasy. „Jenže já mám i španělské předky a někteří z nich jsou taky tmavší, a tak jsem tomu nepřikládala až takový význam,“ vysvětluje Francouzka. Manžel ale ženu obvinil z nevěry a od ní a dcery Manon odešel!

„Nedokážu odpustit…“ říká trpce Sophie. „Celá ta léta nemocnice dělala mrtvého brouka. Zdravotní sestra, která miminka popletla, je nyní údajně na odvykací klinice, ale jak k tomu přijdu já? Zažila jsem rozvod a přišla jsem o svou biologickou dceru,“ uzavírá smutně Sophie, jejíž osud krutě ovlivnila zdravotní sestra se zálibou v alkoholu…

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi