Pár vteřin na světě: Ojedinělé snímky miminek narozených císařským řezem!

Autor: shp - 
12. 2. 2015
06:00

Nadechují se, aby poprvé do plic vpustila vzduch. Na světě jsou teprve pár vteřin. Všechna tato miminka se narodila císařským řezem. Ojedinělé snímky pořídil francouzský fotograf Christian Berthelo (38).

S focením čerstvě narozených miminek začal před půl rokem při porodu vlastního syna. Fotografování na porodním sále je podle něj obtížné, protože při něm překáží spousta lékařského zařízení.

Své hobby ale miluje. A to i přesto, že je svědkem rozříznutí břicha rodičky a vytažení zakrváceného miminka z jejího lůna.

Christian si vzpomněl na první focení. „Bylo to při narození mého syna. Doktor mě sledoval koutkem oka, jestli omdlím, nebo uteču,“ prohlásil fotograf. Naštěstí neutekl a začal fotit hodně zajímavé snímky.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

e.44 ( 12. února 2015 12:20 )

Docela mě mrzí, že první fotografie svých dětí jsem mohla pořídit až po propuštění z porodnice. Díky tomu že dneska můžou být tatínkové u porodu, mám fotografie vnuků z první minuty jejich života a jsou úžasné.

sores ( 12. února 2015 11:39 )

První nádech je radostná událost, poslední výdech je smuteční událost KONEC!

frnduskova ( 12. února 2015 07:39 )

 Fotograf se zjevně jmenuje Freddy Kruegr

Zobrazit celou diskusi
Další videa