Zaživa upálený jordánský pilot: Byl pod silnými sedativy, tvrdí ISIS!

Autor: shp - 
10. února 2015
09:46

Jordánský pilot Maáz Kasásba, kterého zaživa upálili radikálové z ISIS, byl při své popravě pod tak silnými sedativy, že nevěděl, co se mu stane. Tvrdí to samotní teroristé, kteří mají na rukách jeho krev. Konec děsivého videa s popravou, která byla natočena na 22minutový záznam, však ukazuje, jak se pilot svíjí v posledních okamžicích svého života v nesnesitelných bolestech.

Webu burnews.com zdrogování pilota přiznali sami radikálové. Za Kasásbovým nepřítomným výrazem, rezignací na odpor a heroickým stoicismem je podle nich silná dávka sedativ, kterou mu před popravou vpíchli do těla.

Kvůli tomu také nekřičel, když ho ve vězeňské kombinéze polité benzinem pohltily plameny. Následně se však svíjel několik děsivých okamžiků ve viditelném utrpení, takže to, že cítil nesmírnou bolest, vyvrátit nelze.

Video Zeman přivezl řád jordánskému králi! A vtipkoval o teroristech - Vera Renovica, Petr Soukup

Server sice cituje pozorovatele popravy, podle kterých Kasásba netrpěl, ale o tom lze silně pochybovat.Jordánsko v reakci na upálení zajatého pilota popravilo neúspěšnou iráckou atentátnici Sadžídu Rišáví. Tu chtěli nejdříve teroristé za pilota vyměnit, ale Jordánsko na jejich návrh nepřistoupilo.

Do Jordánska odcestoval v pondělí český prezident Miloš Zeman. Jordánskému králi Abdalláhu II. chce za jeho boj proti islámským radikálům předat Řád bílého lva, nejvyšší státní vyznamenání České republiky.

Video Džihádisté zaživa upálili vězněného pilota! Jako zvíře v kleci! - Reuters

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

kobyla1 ( 10. února 2015 20:02 )

Zkuste se zamyslet nad tím, kde se nějaký islámský stát vzal. Pokud jste trochu rozumný/počítám že ano/tak zjistíte, že vznik téhle bandy má na triku kdo? No přece USA, které to od začátku celé financují a podporují. Nebo mi chcete říct, že ne? IS jsou v podstatě rebelové, které USA vyzbrojilo proti Assadovi a nějak se to zvrtlo - nebo se to nezvrtlo a CIA tuhle verbež podporuje nadále. Kdo má zájem, aby se lidi strachy klepali před nějakým IS? Zkuste si dát dohromady souvislosti a pak můžeme diskutovat. Je zajímavé, že tohle upálení hýbe lidem žlučí, ale to že na ukrajině v Oděse fašisti upálili několik lidí jen proto, že jsou to Rusové už s nikým nehne a média se k tomu raději nevyjadřují. Vietnam je samozřejmě jiná kapitola, ale v podstatě se tam děla mnohem horší zvěrstva, než je tohle a ti kdo je dělali tu dnes kážou o právech a svobodě. Sakra přece máte mozek a víte jak ho používat

johr ( 10. února 2015 18:58 )

Takže pilot ktery bojoval proti špině islamskeho statu je dle Vas nakonec ten špatny USA a Vietnam je zcela jina kapitola Pišete o upaleni jednoho magora ktery hazi bomby pokud islamsky jakoby stat za včasu někdo nezastavi bohužel a to opakuji bohužel i za nevine civilni oběti tak budete kurevsky rychle sve přispěvky psat v trochu jinem podani

datelobecny ( 10. února 2015 18:15 )

Voe, a co ta prasnička tam v tom videu? Některé ženské opravdu nemají ani za mák soudnosti.

datelobecny ( 10. února 2015 18:14 )

Teď, když upálili šítského muslima z bohaté rodiny, tak se všichni můžou pokálet.

kobyla1 ( 10. února 2015 17:13 )

takže vlastně souhlasíš.....ty už taky nevíš co plácáš

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud