Lázně zaplatil vnučkou! Holčička čekala 33 dnů, jestli se pro ni děda vrátí...

Autor: Kateřina Rusá - 
11. února 2015
23:03

„Zapomněl jsem si peněženku, nechám tu vnučku jako záruku, že se vrátím.“ S touto větou opustil Číňan lázně v Kchun-mingu, které neměl čím zaplatit. Pro dívenku si ale nepřišel a ona přes měsíc žila u cizích!

Malá S’-jao (6) se stala miláčkem personálu. Masérky jí v jedné z místností zřídily improvizovaný pokojíček s televizí a gaučem poskládaným z masážních křesel, dávají jí jídlo a sehnaly jí i pár kousků oblečení. Dívenku denně berou do svých van a vířivek, kde ji pořádně rozmazlují! Protože její nové »tety« mají plné ruce práce, je ale většinu času bohužel sama. Přes noc s ní v lázních nikdo nezůstává...

Zatím není známo, zda muž, který zatím zůstává v anonymitě, vnučku nechal v salonu na jihu Číny záměrně, nebo jestli se pro ni prostě zapomněl vrátit.

Personálu lázní bylo také podezřelé, že se po dívence neshání ani její rodina, proto dal její příběh do novin a obrátil se i na policii. Záhy po otištění si pro S’-jao přijel její otec a po 33 dnech ji odvezl domů! A »zatáhl« prý i dluh svého otce...

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

tgbb. ( 11. února 2015 23:27 )

Masérský salon s oddělením pro pedofily...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud