Džihádisté zavraždili temného čaroděje! Za praktikování magie mu usekli hlavu!

Autor: dce - 
9. února 2015
16:04

Popravy v Islámském státě jsou sice na denním pořádku, nabývají ale na extrémnosti. A to co se týká výkonu i důvodu trestu. Tentokrát usekli hlavu starému muži – prý za praktikování magie!

Vrací se snad stále hlouběji do sředověku? Teroristé Islámského státu nedávno opět popravovali. Tentokrát usekli hlavu staršímu muži, jehož přečinem mělo být praktikování magie!

Svou oběť teroristé odvlekli na předmětí Rakky, sídla Islámského státu. Přesné detaily mužova obvinění nejsou známy, jeho zločinem ale bylo čarodějnictví. Popraven měl být opravdu barbarsky – těžkou sekyrou na dřevěném špalku.

Kolem popraviště nechyběl jako vždy ani dav mužských diváků. Asi šedesátiletého muže přivádí dvojice mužů – jednomu z nich pravděpodobně není více než 17 let. Okolo stojící „vojáci“ mají připravené samopaly. 

Není to tak dlouho, co IS vydal snímky popravy v Rakce, kde shazují z vysoké věže muže za homosexualitu – muž pád přežil, ale na zemi byl ukamenován k smrti. Navíc je na nových snímcích přítomen i jeden z mužů, který se až podezřele podobá jinému popravčímu IS – jde snad o stejnou osobu?

deratizator ( 9. února 2015 22:42 )

Řekl bych, že sekera a špalek byl normální popravčí nástroj tady. Ve středověku. A myslím, že to měl za sebou o dost rychleji, než to co jim ten černej prasopes pižlal hlavu nožem.

britva ( 9. února 2015 20:28 )

čaroděj, co asi neuměl vyčarovat $$$$

tomik007 ( 9. února 2015 18:45 )

zajimave vyrobenej spalek  

pepen ( 9. února 2015 18:19 )

To jsou neandrtálci-sekat hlavy, házet z domu nebo upalovat lidi-je to katastrofa!!!!To nejsou normální lidi.A když čtu příspěvky Čechů,tak se ani nedivím,že je tato země rozkradená a vytunelovaná !!!!Protože se chováte jak smyslu zbavený-nejste v pořádku!!!!Co kdyby vaše děti byli tací-taky by jste je nechali oddělat????

babana ( 9. února 2015 18:04 )

  popelky.cz

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud