Neštěstí ve Vrchlabí: Rolba přejela dvě malé dívenky!

Autor: ČTK - 
6. 2. 2015
20:49

Stačil jen okamžik a tragická nehoda zasáhla dvě malé holčičky. Dívenky ve věku 7 a 11 let si právě užívaly jízdu na bobu, když je přejela rolba. Obě holčičky nyní bojují o život!

Rolba v pátek vpodvečer přejela v lyžařském středisku u Vrchlabí dvě dívky ve věku sedm a 11 let, když jely na bobu. Utrpěly vážné zranění hlavy a trupu. Záchranáři obě přepravili na traumacentrum Fakultní nemocnice v Hradci Králové, pro mladší z dívek přiletěl vrtulník letecké záchranné služby.

Nehoda se stala krátce před 18:00 poblíž dolní stanice vleku v lyžařském areálu Bubákov u Vrchlabí. Když dívky jely na bobu, rolba je zachytila a přejela.

"Zdravotníci je na místě ošetřili, podali jim nezbytné léky, zejména proti bolesti, a imobilizovali je ve speciálních transportních prostředcích. Zraněné byly po celou dobu při vědomí a se záchranáři komunikovaly," uvedl mluvčí záchranné služby Královéhradeckého kraje Ivo Novák. Okolnosti nehody podle něj vyšetřuje policie.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

univerzalnizena ( 7. února 2015 07:15 )

a byla uz tma mama a tata byli kde asi chlastat

zlymikes ( 7. února 2015 06:34 )

imobilizovali je - to je nějaká nadávka?

dobry_den ( 7. února 2015 00:32 )

Jo, uf!!!!

dobry_den ( 7. února 2015 00:32 )

Kde byl rodič nevíš, na vleku? My je tedy samotné ještě nenecháme.

dobry_den ( 7. února 2015 00:30 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa