Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 9°C

Píchal mi pervitin, abych měla chuť na sex! tvrdí týraná žena

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: dce - 
4. února 2015
16:03

Absolutně nepochopitelný případ se odehrál v Kašperských Horách. Čtyřicetiletý muž zde nutil svou ženu k sexu tak, že jí píchal drogy přímo do krve! Navíc jí brutálně zbil a proti její vůli ji držel pod zámkem. Od soudu ale odešel jen s pár měsíci ve vězení!

Petr Kotlár s celou věcí začal loni v létě. Podle serveru Deník.cz měl mít jeden den špatnou náladu – kvůli nedostatku peněz. Se ženou, se kterou byli svoji jen krátce, pobírali dávky, ale to bylo prý málo. Kotlár prodal auto, aby měli na nájem. „Brali jsme sice sociální dávky a žena dělala v night klubu, ale moc toho domů nenosila,“ uvedl Kotlár.

Jak na šílený nápad přišel, to neprozradil – uvedl jen, že ho napadlo zpestřit si sex s manželkou drogami. „Chtěl mi dávat drogy, abych byla připravená se milovat. Jenže já drogy neberu. Proto jsem je odmítala, on na tom ale trval. Když jsem nechtěla, nadával mi, plival na mě a dokonce mě kopl do hlavy. Pak mi násilím pervitin píchl do žíly,“ uvedla Kolárova manželka.

Celé mučení trvalo několik dní – manžel ji zdrogoval čtyřikrát. Když se jí nakonec díky dceři podařilo se z domu hrůzy dostat, skončila v nemocnici. Kolár ale vše popírá. Tvrdí že ji rozhodně nezbil – ránu na hlavě prý má od matky, která ji uhodila sekerou.Já ji jen jednou uhodil do ramene, protože od milování pořád odbíhala k telefonu a nešlo jí o to, aby mě uspokojila,“ vysvětlil obžalovaný.

Ani drogy jí údajně nenutil – vzala si je sama. Podle jeho slov jí ale její lži odpustil, protože ji stále miluje. Kolár dostal od soudu deset měsíců ve vězení za vydírání a za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Zobrazit celou diskusi