Muž se zbraní přepadl benzinku a odnesl desetitisíce a dálniční známky!

Ilustrační foto  (Autor: Policie ČR)
Autor: ČTK - 
30. ledna 2015
10:06

Policisté pátrají po muži, který v úterý přepadl čerpací stanici poblíž Tlustic na Berounsku. Při přepadení hrozil zbraní, nikoho nezranil. Ze stanice si odnesl desítky tisíc korun a dálniční známky, které se nyní zřejmě bude snažit pokoutně prodat. Policie prosí o pomoc při pátrání.

Podezřelý na benzinovou stanici, která se nachází na 37. kilometru dálnice D5 ve směru na Plzeň, přišel v úterý po 4:00. Byl maskovaný, přeskočil prodejní pult a prodavačce hrozil krátkou stříbrnou střelnou zbraní.

„Pachatel byl štíhlé postavy, maskován černou čepicí a tmavým šátkem přes obličej. Oblečen byl do tmavých kalhot a pruhované mikiny. Mluvil česky bez přízvuku,“ uvedla mluvčí. Zda se jednalo o skutečnou zbraň či maketu, zatím není jasné.

Kriminalisté nevylučují, že se muž bude snažit odcizené dálniční známky nabízet k prodeji i za nižší cenu. Informace o podezřelém přijmou na kterémkoliv policejním oddělení nebo na lince 158. Záběry z bezpečnostních kamer, které by mohly pomoci s identifikací pachatele, zatím policie neuvolnila.

salto ( 30. ledna 2015 11:55 )

No jo, nevyšší čas si ji vylepit

zigzag ( 30. ledna 2015 10:17 )

Slohl dalnicni znamky asi se chysta projet celou republiku krizem krazem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud