Teroristé ISIS popravují ve svých řadách: Křičícímu muži usekli hlavu mačetou!

Muže z vlastních řad popravili teroristé v Sýrii
Autor: dce - 
28. 1. 2015
14:39

Syrská odnož Islámského státu zveřejnila další video neuvěřitelně odporné popravy. Tentokrát byl ale obětí muž z jejich vlastních řad! Křičícímu muži usekl popravčí hlavu mačetou přímo na ulici.

Muž, který měl být popravený, se na videu vehementně brání. Na zádech a nohách mu musí sedět několik mužů, aby ho vůbec udrželi na zemi. Přesto s tím mají velké potíže. Další muž oběti drží hlavu, aby mu odhalil krk. Veškerý pohyb ustává, když popravčí sekne a krev skropí okolní zem.

Takto odporný výjev se naskytl lidem v městečku na severu Sýrie. Desítky lidí tomu přihlížely s nepochopitelným zájmem, ostatně jako každé popravě v islámském světě. Stalo se tak týden poté, co Spojené národy vydaly zprávu o extrémně krutých a nelidských trestech v muslimských zemích, zvláště v Sýrii a Iráku. 

 

Podobný případ se odehrál minulý týden, kdy byl v Saúdské Arábii popraven přímo na ulici muž, který měl údajně pracovat jako špion. Místní byli rozzuřeni, ale ne kvůli drsné popravě, ale kvůli faktu, že celou věc někdo natočil a nahrál na internet.

Za první dva týdny tohoto roku byly v Iráku popraveny tři ženské advokátky, o život se bojí především ženy na vysokých pracovních pozicích. Od začátku roku byly již popraveny více než dvě desítky lidí.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

violka4 ( 27. července 2015 07:28 )

  odporné

pepen ( 28. ledna 2015 17:55 )

Tohle nemůže normálně myslící člověk udělat!!!!Jen tak zabíjet, sadisticky lidi na ulici!!!V mozku mají sračky a tohle pouští sem do Evropy!!!!!Nedopadne to dobře!!!!!!

kapturek ( 28. ledna 2015 17:39 )

at se vyzabijeji, zadna skoda jich nebude, o spinu mene , tohle je jasny dukaz ze nejde ani tak o islam ale o moc , jejich velitel ktery umi kecat nachytal par trotlu kteri mu veri kazdy prd a zabijeji pro nej,a je jim jedno koho zabiji, verici. neverici, nebo islamista, proste sraci kteri v zivote hovno dokazali maji moc a to se jim libi

gabreta ( 28. ledna 2015 17:28 )

Věrší hrůza a hnus je, že tu sebranku sem Schlafenberg zve !!!

plysovykozisek ( 28. ledna 2015 16:38 )

 Jen ať se ISIS vyzabíjí mezi sebou, jen tak dál.

Zobrazit celou diskusi
Další videa