Cizinec si přisedl k ženě na lavičku a začal ji líbat a osahávat: Schytal kopanec!

Autor: shp - 
21. 1. 2015
09:12

Posezení na lavičce v nymburském Zálabí se pro třiatřicetiletou ženu stalo pořádně nechutným zážitkem. Přisedl si k ní totiž o třicet let starší cizinec, který ji začal bez vyzvání líbat. Pak jeho ruka zamířila mezi její nohy. To se ale ženě vůbec nelíbilo, a tak zhnusená pláchla a zavolala na něj policii.

Nechutný sexuální útok se odehrál v Zálabí v neděli odpoledne. „Nejprve přistoupil k ženě sedící na lavičce a začal ji líbat. Ta začala uhýbat a bránit se. Muž ji však držel jednou rukou za hlavu a druhou se jí dostal pod bundu a pokoušel se zajet do kalhot. To se mu ale nepodařilo,“ řekla serveru Deník.cz policejní mluvčí Věra Žídková.

Jenže nebohá oběť se začala bránit, s čímž asi sebevědomý a oplzlý cizinec nepočítal. „Ženě se podařilo kopnout muže do nohy, který svého počínání poté zanechal a z místa odešel,“ dodala Žídková. Žena poté zkontaktovala policii, která se vydala muže hledat.

A podařilo se! „Ještě téhož dne bylo muži sděleno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, za což mu v případě prokázání viny a odsouzení hrozí až dva roky ve vězení,“ uzavřela policejní mluvčí. Příště si snad své choutky nechá muž zajít.

Doporučujeme
tgbb. ( 21. ledna 2015 16:57 )

Na to, že je druhá půlka ledna tam mají pěkné počasí, slunce téměř kolmo nad hlavou jako v létě (podle stínu pod lavičkou), travička krásně zelená, na keři krásné zelené listí - jo v tom Nymburce se mohou opalovat i v lednu

zarazenyprd ( 21. ledna 2015 14:06 )

Francka už tu lavičku hledá a bude čekat, až slizáka pustěj.

xxx45 ( 21. ledna 2015 09:34 )

Doličná lavička z léta. Bomba

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa