Na frekventovanou dálnici spadl most: Kolaps a jeden mrtvý v americkém Cincinnati!

Autor: ČTK - 
20. ledna 2015
07:04

Na dálnici v americkém Cincinnati došlo v úterý ráno SEČ k tragédii. Zřítil se na ni most, jeden člověk zemřel a další utrpěli zranění. Co za pádem mostu bylo?

Nejméně jeden člověk zemřel a další byl zraněn při pádu dálničního nadjezdu na frekventovanou silnici v americkém městě Cincinnati. Podle úřadů je příčinou nehody zřejmě náraz těžké techniky do mostu, který v těchto dnech procházel demolicí, uvedla televizní stanice ABC News.

Most se zřítil okolo 22:30 tamního času (dnes 4:30 SEČ); pád zabil jednoho dělníka a zranil řidiče projíždějícího kamionu, který byl pádem mostu poničen. Mezistátní americká silnice I75 byla kvůli kolapsu na neurčitou dobu uzavřena. Podle mluvčího místních hasičů mohl být za pád zodpovědný nechtěný náraz jednoho z demoličních strojů do mostní konstrukce.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tosca28 ( 20. ledna 2015 14:42 )

Jak je to dlouho, co ve Vilémově při demolici mostu to zavalilo a zabilo čtyři dělníky? Nevíš blbečku nbnz?

tgbg ( 20. ledna 2015 08:24 )

Demoliční stroj demoloval tam, kde neměl.

takytaky ( 20. ledna 2015 07:53 )

Doufám, že to nenarušilo prodej v K-marktu, páč kde by si Rain man kupoval spodky. Lítat letadlem nebo jezdit po dálnici se nesmí. Ani v dešti se nechodí ven.

Zobrazit celou diskusi
Další videa