Brutalita po sexu: Satanista zabil, rozsekal a jedl krásnou matku tří dětí!

Autor: shp - 
17. ledna 2015
07:40

Vzývá Satana a už dlouhou dobu snil o tom, že někoho zabije a rozseká jeho tělo. Satanistovi Gregorymu Scottovi Halemu (37) se jeho brutální a krvavé přání splnilo. V obchodě s alkoholem se seznámil s krásnou maminkou Lisou Marií Hyder (36), kterou pozval k sobě domů, měl s ní sex a pak přišla děsivá zvěrstva...

Hale byl vždy podivín. Z práce na jatkách ho vyhodili, protože ho chytili, jak krade prasečí bulvy. Když policisté prohledali jeho dům, zjistili, že v něm kromě mačet a nožů skladoval nejrůznější satanistické předměty a kusy nasekaných hadů.

Satanista potkal svou oběť v obchodě s alkoholem. Svedl ji a nalákal k sobě domů, kde spolu měli sex. Po něm však Lisu Marii zabil a z jejího těla odsekl ruce, nohy i hlavu. Části těla pak dokonce jedl.

Jenže spravedlnosti neunikl. Jakmile policisté objevili mrtvolu matky tří dětí, stopy je dovedly přímo za Halem. Ten se ani nesnažil nic zastírat a k činu se s hrdostí přiznal.

Řekl vyšetřovatelům, že naplnil svou posedlost zabití a rozsekání člověka,“ prohlásil soudce Craig Johnson, který satanistického vraha poslal na doživotí za mříže. Byť je to k nevíře, exmanžel oběti tvrdí, že vrahovi odpustil.

13ka ( 30. ledna 2016 22:01 )

 Je divný, když žena, navíc matka třech dětí, vleze po pár minutách k neznámému chlápkovi do bytu. Jsem taky matka a toto bych neudělala nikdy. Ani jako teenager. Ten chlápek měl teda chutě.. ČLOVĚKA napadne ledacos, ale ochutnat maso skoro 40leté kozy, tak to by mne nenapadlo ani ve snu. Fuj. Když měl chuť na maso, měl jít do márnice a počkat si na čerstvou mrtvolu. Nemusel přeci zabíjet. Je to magor kanibal a ještě vrahoun. Toho by měli usmrtit injekcí a nebo zhoupnout...

jahodove_ticho ( 8. února 2015 14:39 )

bibs_7 ( 18. ledna 2015 09:52 )

Jelikoz slo o behnu která dá patrne komukoliv na pockáni, tak predpokládám, ze jeho pindoura.

pozorovatel2013 ( 17. ledna 2015 19:16 )

takový malý zmetek, co na něm viděla proboha?

milosuvadvokat ( 17. ledna 2015 18:46 )

oči to byly

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud