Věštkyně Michaela Kudláčková: Věděla jsem, že zabíjel Petr K.!

Autor: SAN, lmk - 
31. 12. 2014
18:28

Někdejší dětská hvězda seriálu My všichni školou povinní Michaela Kudláčková (46) se přes astrologii dostala k věštění z karet. Ty jí také ukázaly pravdu v kauze Petra K.

Michaela Kudláčková začala s vykládáním karet před 18 lety, dnes to vyučuje i ve své tarotové škole. Sama ale podotýká, že nejde jen o to, rozložit karty na stůl. „Je dobré, když propojíte několik věcí. Svou prvotní intuici, karty a realitu,“ říká Kudláčková.

A hned připojuje příklad s Petrem K., který je podezřelý z vraždy své ženy a dcery v Egyptě. „Když se o téhle kauze poprvé napsalo, moje první intuitivní myšlenka byla, že je určitě zabil on. Pak jsem si na tohle téma začala vykládat a vyšly mi u něj tak příšerné karty vůči jeho ženě, že jsem se až styděla o tom mluvit, protože v tu dobu se ještě absolutně nevědělo, co se přesně stalo. Později se ty věci postupně ukázaly jako skutečně pravdivé,“ říká ke známému případu věštkyně.

pouták

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

xaria ( 14. června 2016 10:15 )

inu nejlepší jsou věštci ti kteří věští po skončení celé věci aneb po bitvě je každý generál žee to madam neřekla už na začátku

kapsa72 ( 7. ledna 2015 12:28 )

Moniko, Klarko.. https://www.youtube.com/watch?v=RiQqPy6qPA0 Verim, ze Spravedlnost uz se brzy jiste naplni.Nezapominam na VAS...

.hops.1. ( 4. ledna 2015 18:53 )

Tak, tak, podej na Kudláčkovou žalobu, jinak jsou to zbytečný kecy.

.hops.1. ( 4. ledna 2015 18:51 )

Ty budeš hodně nešťastná, takovej velkej nešťastnej mindrák, s posranym životem, každému to co si sám zaslouží

.hops.1. ( 4. ledna 2015 18:49 )

A tvůj přihlouplý příspěvek, to je zase tvoje vizitka Mařko z lesa.

Zobrazit celou diskusi
Další videa